Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok így, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így, hogy bejönnek az aranyos rosszfiúk? Mindazok ellenére, hogy valószínűleg ők tudnak a legjobban kicseszni velünk?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nincs még tapasztalatom az ilyen fiúkkal ,de szeretném ha lenne ugyanis van egy srác aki nagyon tetszik és hallottam róla egy-két dolgot(pl: kihasználja a lányokat,lop,verekszik, drogozik stb.) amiket én nem hiszek el mert egyszerűen olyan aranyos és kölyökképű velem mindig kedves sokat beszélünk. És nem tudom hogy valójában csak engem is ki használ-e?
2011. ápr. 12. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
fake
2011. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem igen, de nem ismerem. Rengetegszer van, hogy a külső nem minden. Én nagyon szeretek az emberek fejében turkálni vagy legalább belenézni. Egy ideig modellkedtem, és néha amikor jó benyomást akarok kelteni, akkor tökre kiöltözöm, és akkor nagyon kedvesek meg segítőkészek a fiúk. De máskor meg lerobbantul öltözködöm a hajam se csinálom meg akkor meg láthatóan szinte le se szarnak...

Szóval a külső nem minden ezt jegyezd meg szívem.

2011. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, az összes csaj ilyen. Kivéve aki családalapításon töri a fejét és papucsférj kell neki.
2011. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyet hallasz, ráadásul több embertől, hogy lop, verekszik, drogozik, azért arra érdemes odafigyelni és ez már nem az aranyos rosszfiú kategória.

Egyébként vannak olyanok, hogy csak a hírük rossz, a valóságban pedig nagyon jó emberek. Az én párommal kapcsolatban is figyelmeztettek, hogy csak kihasználja a nőket és nem lehet rá komolyan számítani, mégis már évek óta boldogan élünk együtt.

Nem kell mindent elhinni, amit mondanak az emberről, de azért nem árt alaposan utánajárni a pletykáknak és ha igazak, akármilyen jó oldalát is mutatja neked a "rosszfiú" jobb megszabadulni tőle.

2011. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!