Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt akar kicseszni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt akar kicseszni velem a barátom családja? Miért nekik hisz a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom kórházba került, és mivel a családjának nincs kocsija, felajánlottuk, hogy mi haza hozzuk (autóval). A barátom anyukája fel hívott, hogy mehetünk érte, és el is mentünk. Utólag derült ki, hogy az anyukája is jönni akart velünk, és azt hitte h útközben felvesszük, és azt mondta a barátomnak, hogy ezt nekem is mondta a telóban, DE én nem hallottam, hogy mondta volna, és a bnőm ott ült mellettem, hallotta az egész telefonálást, és Ő sem hallotta! A barátom anyukája viszont mégis azt állítja a barátomnak, hogy szólt nekem, és a barátom bátjya is azt állítja, hogy ő is hallotta! Elég gáz szitu, főleg, hogy a barátom nekik hisz. Úgy tudom, hogy a barátom családja nem bír engem, merthogy a barátom teljesen belém zúgott, és belehalna, ha szakítanék (nem fogok!), és nem akarják, h ennyire elkötelezze magát. Talán ezért mondták a barátomnak ezt, hogy rosszul állítsanak be? Most nem azért, de hallottuk volna, ha ketten is ott ülünk a teló mellett... A barátom mégis a családjának hisz, és az eset óta már többször is felhozta, egyszer már majdnem el is bőgtem magam.:( Mit csináljak? Próbáltam megbeszélni a barátommal, de nem hisz nekem, azt hiszi, h én vagyok a hülye. Az anyja csak a hátam mögött mondja (a barátomnak), nekem még egyszer sem említette meg, h valami baja lenne velem, és ezt az incidenst se mondta... Mit csináljak? Nagyon rosszul esik, főleg, hogy többször is szóba hozza a barátom.

18/L


2011. márc. 10. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a barátodnak, hogy biztos csak nem hallottad meg. Vagy érvelj, hogy miért nem álltál volna meg, ha meghallottad volna?
2011. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figy, így is ti tettetek szívességet, szóval nem hiszem, hogy bármi szégyenkezni való lenne. A barátodnak meg mondd azt, hogy egyszerű félreértés történt, és ha ezen akar lovagolni akkor tegye, de te nem akartál rosszat senkinek.


26/f

2011. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy kidobnám mint a pinty. Én lennék a barátnője és nem nekem hinne? Röhej.
2011. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert érthető bizonyos szemszögből, ha a családjának hisz. Csak azért rosszul esik... főleg mert hülyének néz, és azt hiszi, hogy én hazudok, és ez nem így van.:(
2011. márc. 10. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát sok időbe fog beletelni míg megkedvelnek Téged!

Vagy csak lehet hogy telefonon félreértettétek egymást vagy nemfigyeltetek oda egymásra vagy csak képzelte az anyósod hogy mondta:)

A lényeg az ,hogy nem tetszel a szüleinek és ebből később még lehet hátrányod!Szerintem.Én a helyedben bocsánatot kérnék az anyjától(még ha tényleg ő volt a hibás még akkor is).Lehet hogy nem vagy hibás de bocsit kell kérned mindenféleképpen hogy kimutassad a tiszteletedet az anyósodék felé.18 éves vagy,had lássák rajtad hogy érett vagy a fiacskájukhoz!!!

Üdv!

2011. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem meg jobban teszed, ha menekulsz.....JO tanacs!:):)Ilyen kis hulyesegen az anyja mellett all, ha nagyobb baj lenne, mit csinalna??? MENEKULJ EL TOLUK, HIDD EL JOBBAN JARSZ!:)Keress olyat, aki veled van minden teren...:)
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első és a leglényegesebb dolog: ha komoly egy kapcsolat, akkor csak a másik a lényeg és nem állhat közétek senki. A második a bizalom: ha állítok valamit, abban a másik ne kételkedjen. Ha ezek nincsenek meg egy kapcsolatban valamelyik fél részéről, akkor az nem ér semmit. Ezt mond meg a barátodnak. Én a magam részéről, ha nem hisz nekem, otthagynám.

A szülei előtt meg nehogy megalázkodj, mert akkor a kapcsolatotok teljes időtartama alatt, ha egy életre szól, akkor egész életedben uralkodnak rajtad egész.

2011. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szerelmes vagyok a barátomba, és Ő is belém. Szerintem ő nem tarta ezt a dolgot nagy dolognak (nem is olyan nagy, talán csak én fújom fel, de nekem rosszul esett... én ilyen vagyok). Amúgy 19 éve él együtt az édesanyjával, szerintem benne is eléggé bízhat. Az édesanyának kéne, hogy több esze legyen! Ha szereti a fiát, nem tudom, miért csinálja ezt, miért akar elüldözni...bár sikerülni nem fog, mert imádom a barátomat, még akkor is, ha néha rosszul esnek dolgok tőle. Más a gondolkodásunk, ő kb le se *zarja az ilyen apróságokat, de nekem ilyen a lelkivilágom - a legapróbb dologgal meg lehet bántani.
2011. márc. 10. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt elég nehéz düllőre jutni!!!

Kinek hisz az ember?Vagy a párjának vagy az édesanyjának?

Szerintem érthető ha az illető az anyjának hisz hisz ő nevelte fel.de ha rosszindulatu az anyja akkor azt az illető is tudni fogja szerintem!

Bár mondjuk ahány ház ,annyi szo.ás.

2011. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát még dűlőre! :D


Ez nem apró probléma, amit te felfújsz. Ennek a tétje a ti kapcsolatotok. Ha az anyja fontosabb, mint te akkor csessze meg, éljen az anyjával. Most először az jön, hogy ezt mondat, utána meg, ezt így kell csinálni, meg úgy. Ha ebben az anyjának ad igazat, akkor mindenben őt követi, te meg élheted az általuk megszabott életed.

2011. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!