Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen "változás" mire utal?

Hirtelen "változás" mire utal?

Figyelt kérdés

Van egy szex-centrikus férfi aki naponta 2x igényli a szexet. Megkapja a kedvesétől. Ám egyik nap arra hivatkozik, hogy fáj a feje. Másnap a hasa. Harmadnap már fáradt stb. 10 napig kibírná szex nélkül egy olyan férfi akinek eddig 2 volt naponta?

Tanácstalan nő várja a válaszaitokat. Köszönöm.


2009. nov. 3. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Fő a bizalom :D

Elképzelhetetlen, hogy tényleg nincs jól? Hogy beteg?

2009. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kellene megbeszélned, elvégre benne kellene megbizmod, különben nincs értelme egy kapcsolatnak - de létezik ilyen, amig szereti a másikat, addig igen aktiv, ha meg valami nincs rendben köztük, akkor akár évekig is megvan nö nélkül. (Tapasztalatból tudom)
2009. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

volt egy szexcentrikus párom...az se lett volna neki elég ha napi 12 órát a számba,másik 12-t bennem van a f*rka...

kb 1 éve változott valami,elkezdte komolyabban gondolni velem...

azóta heti 1x ha rá tudom venni...inkább bujik,ölelgessem,miegyéb...

és nem csal,meg,mert meloba tőlem megy,onnan hozzám jön,melohelyről meg kirugnák ha csinál bármi ilyet,azt meg soha nem kockáztatná...


sok sikert a pasik megértéséhez...

én feladtam...

2009. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pontosan így voltam én is,mondtam neki,akkor miért szoktatott hozzá a jóhoz?:-)

De 15 évvel idősebb,mint én,senki sem fiatalodik és napi 14 órát dolgozik mostanában.Először én is azt hittem,valahol máshol már megkapta,amit akart,de amióta dolgozom én is,meg tudom érteni,milyen az a fáradtság,amikor az ember csak aludni szeretne!

Nem írtál ilyen körülményeket,de gondold át!

2009. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én szülés után 6 hónappal, és nálunk 4 hónapja összesen kb 3 alkalom volt. A párom azt mondja,hogy depis stresszes a pénz miatt. + voltak komoly veszekedéseink lehet,hogy ezért is eltávolodott.Én is nagyon tanácstalan vagyok nem hiszem,hogy ilyen létezik.
2009. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A varázsszó kommunikációóóó!!!Ti a szexen kívül mást nem is szoktatok együtt csinálni?Egyébként szerintem benne van a pakliba,hogy másik nő lépett a képbe,de lehet más gond is.De ezt csak akkor tudod meg,Ha leültök egymással őszintén beszélni.
2009. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfi vagyok. Nem bírnám ki, önkielégítenék. Tehtá ha a kérdés arra irányul, hogy tuti megcsalás van-e a háttérben, akkor a válasz nem. Nem tuti. Vagy igen, vagy nem. Most ezzel nem sokkal kerültél beljebb, én csak a feltett kérdésre tudok válaszolni, arra viszont nagyon, mert teljesen ráillik a helyzetemre. (Szex-őrült vagyok, napi 2x vagyok a kedvesemmel. Csak onnan tudom, hogy te nem lehetsz Ő, mert mostanában "nem fáj a fejem". De voltak hullámvölgyek nálunk is, ez minden kapcsolatban előfordul. Meg tudtuk beszélni, szerencsére.) :o)
2009. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen férfi vagyok, és azért kezdtem egyre kevesebbszer közeledni az asszonyhoz, mert amikor gyakran közeledtem, egyre többször kaptam meg a "Nincs kedvem" és társait. Egy idő után egyszerűen elment a kedvem a meddő próbálkozásoktól, és inkább megoldottam magam a dolgot. Akkor szexeltünk, amikor neki volt kedve, én nem erőltettem többé.
2009. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát azt kellene kideríteni, hogy nem lehet-e valami lelki- vagy testi baja? Így elsődlegesen ne gondoljunk már megcsalásra. Ha nincsen, akkor bizony nem természetes, hogy most nem igényli és akkor második körben már én is megcsalásra gondolnék....
2009. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De beszélgetünk. Amikor rákérdezek, mi baj van, azt mondta ne haragudjak, most nem megy. Oké, hogy egyszer-egyszer beteg. De 10 napig? Ha meg beteg, menjen orvoshoz.

Bízom benne,csak nem értem, mi ez a hirtelen váltás.

2009. nov. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!