Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hirtelen változás?

Mi ez a hirtelen változás?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyunk. Megszoktam, hogy lobbanékony, és sokszor nemet mond arra amit szeretnék. (pl. este egy 20 perces séta) Vasárnap este összevesztünk, de annyira hogy hétfőn reggel úgy ment el dolgozni, hogy el akart hagyni. Azóta annyira furcsa lett, túl kedves. Bármit kérek tőle, megteszi. Mintha bűntudata lenne. Eddig nem nagyon mondogatta, hogy szeret, de nem is vártam el tőle. Most állandóan szerelmet vall, naponta megkérdezi, hogy hozzámegyek-e feleségül. Eddig nem volt ilyen. Ne azt mondom, hogy nem örülök neki, de tudom hogy nem adja önmagát. Ősszel lesz 28.

20L


2010. máj. 6. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Sürgősen utánanéznék van e vaj a füle mögött.
2010. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, csak rájött hogy én vagyok neki a legfontosabb. De csak így hirtelen egy délután alatt? 1 évig semmi, aztán egy napsütötte délutánon meg rájön?!
2010. máj. 6. 15:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

valaki talán helyrebillentette az agyát a munkahelyén.


örülj neki. valakivel szerintem biztos megbeszélhette mi történt kettőtök között..

2010. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos elég érdekes ez a hirtelen változás.

Pontosan min vesztetek össze?

Azért kérdezem, mert viselkedése alapján erős a gyanúm, hogy bűntudata van és azt próbálja ezzel a viselkedéssel helyre tenni. Nem akar elveszíteni, de valószínű, hogy vaj van a füle mögött. Szerintem.

2010. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1 évig senki sem tudott rá hatni. A munkatársnőivel inkább a hálószoba titkainkat tárgyalja ki, mint az általános problémákat. Nincs olyan bizalmas barátja, csak én. De mi nem ültünk le beszélgetni.
2010. máj. 6. 15:55
 6/15 A kérdező kommentje:

Lementünk egy ilyen kiülős presszóhoz. Meghívtam egy sörre (250 ft), és kb 400 volt nálam, és kértem egy fél literes kólát. (350) Megkértem, hogy pótolja ki, mert nem volt több apróm, 10 ezrest meg nem akartam oda vinni. Erre ő kiakadt, hogy 1 év alatt meghívom 1 sörre és ennyivel elintézem a dolgot. (A vendéglős srác felírta nekem,így anyutól tudtam pénzt kérni, és kifizetni).


A másik meg ami miatt veszekszünk, egy férfi munkatársa. Az illető nézi az iwiwes adatlapomat, és minden apró változásról értesti a páromat. Ha sétálok a kutyával, és ez az illető arra jár kocsival, már hívja a páromat, hogy épp a kutyával vagyok, és bámulom a pasikat az utcán. Én erre berágtam, és iwiwre kiírtam, hogy egy börtöntöltelék ne pofázzon bele az életünkbe. Azóta megy a vita, hogy én megbántottam a munkatársát. Hát, lesz*rom...

2010. máj. 6. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen csalt meg...


párom is egy kiadós veszekedés után ,amikor voltam zsidó k*rvátol kedve minden,és közöltem hogy ennyi,ő meg jóváhagyta,utána aludt rá egyet (mellettem,de egymáshoz nem érve),és reggel mint akit fejbekólintottak...a "csoda" 3 napig tartott,én voltam a kisanygalkája,reggelit hozott ágyba,és körülrajongott,hogy velem akarja az életét leélni...utána vissza az eredetibe,mintha sosem történt volna meg...

2010. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A férfi sokszor be tudott már annyira kavarni köztünk, hogy nem is beszéltünk 2-3 napig.
2010. máj. 6. 16:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Én véglegesíteném a legközelebbi szakítást. Rossz jel, hogy figyeltet.
2010. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!