Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámat most keresték a...

Anyukámat most keresték a suliból, de nem volt itthon és én vettem fel, azt mondta, hogy akkor majd holnap visszahívja. Vajon mit akarhatott?

Figyelt kérdés
Tisztára izgulok, hogy miről lehet szó. Tudtommal semmit nem csináltam, van egy-két igazolatlanom, de ennyi. Mégis mit akarhat ez az ember??! :SS
2009. nov. 3. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség hogy 10 után megvonják a családi pótlékot. Nekem tavaly 16 volt, és semmit se vontak meg. 30 után van hogy kivágnak a suliból, de az se nagyon gyakori, ismerősömnek 80 igazolatlanja van, kapja a családi pótlékot 21 éves és még nem csapták ki. Tehát...
2009. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amig nem a rendőrség keres...!
2009. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az OM azonosítód, az oltási könyved miatt. Vag yhogy támogassa az alapítványt! Vag yhogymenjen el a Mikulás Bácsi elé. De legvalószínűbb aH1N1. Most ettől vannak odáig!


Ha veled van baj, olyankor behívatják az anyukát a suliba.

Általad, hogy befottyál kicsit!

2009. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
na kiderült hogy mi volt?:D
2009. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy az oltás!
2009. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Fizetős suliba járok és azért telefonáltak mert elmaradásunk van. Huhh. Azért én megmondtam anyunak, hogy van néhány igazolatlan órám, nem is volt olyan mérges. Azt mondta, hogy jól tanulok (fizikán kívűl) jól mennek a dologok, látszik hogy fontos nekem, hogy jó legyen az érettségim stb, és egy kis lógásba még senki nem halt bele, de ne csináljak belőle redszert, mert annak már nem fog örülni! :D Milyen jófej anyukám van?

Amúgy 17/L vagyok.

2009. nov. 7. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!