Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy családos ember mit akarhat...

Egy családos ember mit akarhatott ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tudni kell róla, hogy nagyon szereti a családját, és jól működő házassága van. Egy alkalommal azonban egy céges bulin, én mint új tag szerettem volna kicsit jobban összerázódni a társasággal, így rendre mindenkihez odamentem beszélgetni stb. Így volt ez vele is, aztán szó szót követett, felkért táncolni, és félreérthető jeleket küldött. Legalábbis számomra úgy tűntek, hiszen meg kell jegyezni, hogy nekem nagyon szimpatikus volt a férfi, de mivel családja volt nem közeledtem. Lehetett az is, hogy az ital hatására volt egy kicsit gátlástalanabb?

Nemsokára aztán írtam egy gratula-emailt neki, mert tulajdonképpen ő szervezte meg a bulit, de nem válaszolt, majd karácsonyba egy üdvözletet és arra sem. Akkor mi lehetett az a kirohanás? Vagy csak én értelmeztem félre a szokásos női túlbonyolítás miatt? (jelek pl. egy lassú számra kért fel, aztán rámborult, majd érzem, hogy a keze a blúzom alatt jár stb...)


2010. máj. 14. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az alkohol és maga a tánc volt a kiváltó ok.
2010. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom így utólag... Csak akkor kicsit összezavarodtam.
2010. máj. 14. 09:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akkor, abban az allapotban akart probalkozni, de mivel te nem reagaltal kesobb mar szegyellte, amit tett es azert nem valaszolt az e-mail-edre, meg az udvozletre.
2010. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

"Tudni kell róla, hogy nagyon szereti a családját, és jól működő házassága van. "

"...nekem nagyon szimpatikus volt a férfi, de mivel családja volt nem közeledtem. "

"Nemsokára aztán írtam egy gratula-emailt neki, mert tulajdonképpen ő szervezte meg a bulit, de nem válaszolt, majd karácsonyba egy üdvözletet és arra sem. Akkor mi lehetett az a kirohanás? "


Téged idéztelek. Ha családos és szereti a családját akkor nem mindegy mi volt ez? + utána miért írsz neki emailt, és várod hogy válaszoljon??

Az ellentmondás ott van szinte minden sorodban. Most tulajdonképpen mit is szeretnél?

2010. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Az alkohol hatása?..hm..ha ilyet csinál egy céges bulin ahol mindenki ismeri ,akkor nem is olyan "jól működő a házassága" Nekem kicsit sántit a dolog
2010. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, kicsit összezavarodtam, hiszen nagyon szimpatikus volt nekem, és általában ilyenkor az emberek nem tudják hányadán is állnak, főleg ha félreértelmezhető jeleket küldenek nekik. A családja volt az ok, amiért azelőtt és azután sem léptem. Egyedüli tett az volt, hogy írtam egy másfél soros gratula e-mailt neki, hogy lássam, hogy válaszol-e, és hogy mi is a helyzet. Majd a karácsonyi üdvözlet az minden kollégának ment, szóval semmi extra. Ennél azért több félreérthetőbb e-mailt vált két ellenség, mint mi fél év alatt....
2010. máj. 14. 09:27
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt a furcsa... Hiszen mindenki láthatta ezt. Sőt egyik barátnőm-kolleganőm meg is kérdezte, hogy "Mi van, ti csókolóztatok", merthogy abból a szögből, ahol ő állt úgy nézett ki...

Szóval sokmindenre képes ez az alkohol ...

2010. máj. 14. 09:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha fél év alatt nem reagált és nem lépett, akkor tényleg csak az alkohol lehetett a kiváltó ok. Sajnálom. De örülj neki,hogy megálltatok a szimpátiánál és nem lettél szerelmes, mert úgy még rosszabb lenne a dolog. :(
2010. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mivel amúgy is bejött neked a pasi, beképzeltél magadnak dolgokat ezek voltak azok a bizonyos "jelek"
2010. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit akart volna...kóbor numerát..hogy ezen még valakinek filózni kell.
2010. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!