Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánybúcsúra játék ötletek?

Lánybúcsúra játék ötletek?

Figyelt kérdés
Jövő héten búcsúztatjuk a barátnőmet,ugyanis a kis buta rá egy hétre férjhez megy :D Tudnátok jó kis játékokat,feladatokat írni amivel feldobhatnánk a lánybúcsút?Köszi :)
2013. szept. 13. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

na...elmondom, hogy nekem hogy volt:)

csajok egy csomo lufit felaggattak....valamelyikben a feladat maga volt, valamelyiken habos víz, meg borotvahab, meg liszt stb...:) azt becsukott szemmel pukkasztgattam :)

feladatok:

- ételek, füszerek stb. felismerése

- receptek felismerése

- wc papírból menyasszonyi ruha készítés

- uborkára óvszer húzása szájjal

- vmit a banánnal is kellett csináni:D jaaa de...erotikusan nyalogatni stb:)

- répát eladni, rám ragasztott szivecskéket eladni, telefonszámot gyüjteni...a répáért és szivekért akár piát is elfogadni :)


és még volt jópár, de nem jut minden eszembe...esetleg ha igen, akkor még leírom


jaaa..és ha nem sikerült a feladat, annyit kellett innom (kortyonként...nem akartak totál leitatni:))

2013. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

- megkérni korábban a vőlegényt, hogy írjon (vicces) erotikus szavakat, és a menyasszonynak ezeket kell elmutogatnia, a többi lánynak meg kitalálnia

- a menyasszonynak szerelmes verset kell írnia a vőlegényhez úgy, hogy a többi lány 1-1 cetlire felír szerelmes versbe nem illő szavakat, és ezeket bele kell foglalnia a versbe

- kvízkérdések a vőlegényről (persze a vőlegénnyel egyeztetni a helyes válaszokat)

2013. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jók :) Köszönöm :)
2013. szept. 13. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

ja...első vagyok...volt még olyan, hogy egy csomo kérdést tettek fel...megválaszolhatót is a völegényről, meg olyat is, mint pl apósom adószáma...ha nem tudtam a választ ihattam :)

(völegény kedvenc zenéje, filmje, mit választana ha...mikor ismerkedtetek meg, mi volt rajta az első randin stbstb:))

2013. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!