Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? ( Többi...

Mit kellene tennem? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem. Született egy csodás kisfiam 5 hónapja jelenleg 21 évesek vagyunk barátnőmmel 3 éve együtt. Mielött bárki mondana bármit igen korai volt hibáztunk mi is tudjuk. Az a helyzet hogy nem élünk együtt mert barátnőm szülei nem engedik mi szeretjük egymást és a fiamat is szeretem vannak elképzeléseink. Fiamat nagyon ritkán látom mivel barátnőméknél nem találkozhatunk, kicsit messze is lakok ezért problémásabb. Én teljesen megértem a szüleit csalódottság, harag, düh, meg minden. De szerintem kicsit túloznak, én felelősséget váltattam a tetteimért nem hagytam el őket soha nem is tenném mivel imádom őket, támogatom, apám is támogatja őket. Amikor kiderült az a dolog hogy terhes barátnőm, volt kis családi megbeszélés a szüleinél az hangzott el hogy ne menjek el dolgozni tanuljunk mind a ketten, most olyan dolgot hoztak fel hogy mikor megyek már el dolgozni stb stb. Hiányoznak nagyon. Próbálnak nekünk keresztbe tenni. Barátnőmmel nincs problémánk az anyagi gondokkal mivel nyáron dolgoztam én is abból van spórolunk, apám is támogat, meg persze amit kapunk az államtól. Tehát ara nem lehet panaszuk hogy nincs meg semmije a gyerekünknek mert mindene megvan és jelzem mióta megszületett a fiam megmondták 1 Ft-ot nem fognak adni így is lett.. annyi hogy ott élhetnek meg esznek mivel a lányáról van szó meg az unokájukról. Hozzáteszem a szüleinek nem megy rosszul. Természetesen nem állapot ez hogy így vagyunk de most szerintem eszt kell elfogadni örülni kell ennek 21 évesek vagyunk mindent megteszek ami tőllem telik és most hogy meglesz a jogosítványom is C-re lesz rendes állásom. De jelen pillanatban mit tehetnék még? Folyton piszkálják barátnőmet szülei kivan idegileg.

2013. szept. 13. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem költözik átmenetileg hozzátok?


Amit tehetsz: menj el dolgozni és folytasd estin a sulit. Így akár egy kisebb garzont is ki tudtok fizetni.

Neki mik a tervei? Van szakmája, mikor fog elmenni dolgozni?

2013. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd felnőtt ember. Ugyan miért nem lép, hogy együtt élhessetek? Netán neki ez az állapot a megfelelő? Mi az, hogy a szülők "nem engedik" hogy együtt éljetek? A barátnőd mit mond, ha felveted, hogy költözzetek össze, ahogy egy családnál normális ?
2013. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dolgozni fogok ez fix. Hát azért nem tudunk össze költözni mert fél a szüleitől és nem mer nekik ellentmondani kicsit sem. De ő is így gondolja ahogy én.. mármint a terveket és mondom szeretjük egymást nagyon. Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 13. 19:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek csak érettségije van.
2013. szept. 13. 19:14
 5/7 Jégtánc ***** válasza:
A barátnőd felnőtt nagykorú ember.Mitől fél?
2013. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit megértem a barátnődet. 21 éves vagyok, a párom márciusban kérte meg a kezem. Akkor volt munkám is, minden lehetőseg adott volt, hogy összeköltözhessünk. Én mégis visszatáncoltam, mert itthon ment az érzelmi zsarolás. Ha hazajöttem, jött a kérdés, hogy "tán' nincs otthonod", vagy "minek jársz a szomszédba, itthon a helyed". (mivel a szomszédom a párom :))
2013. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnődnek gyermeke van. És a gyereknek apja. Nincs az a zsarolás, ami egy családot képes legyen elválasztani. A barátnőd elég labilis, ha "fél" a szüleitől. Nem képes a gyermeke érdekeit képviselni, akinek az anyjára és az apjára van szüksége. Akár némileg nehezített életkörülményekben is.
2013. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!