Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a férfiról, aki saját bevallása szerint azért nem csalja meg soha a feleségét, mert a többi nő mind selejtes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 08:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ezt lehet úgy is értelmezni, hogy neki a felesége a legszebb és csak ő kell neki mert szereti. Ha azt nézzük, hogy ha a többi nő jobban tetszene neki, akkor megcsalná csak így úgymond nem érdemes, akkor már más a helyzet.
2013. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez akkor lesz érdekes, ha az egyik " selejtes" nő, mégis csak megtetszik neki :-D
2013. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Ezt az ocska dumát tényleg megeszik a nők? 12 éves koromban löktem ilyeneket.
2013. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért most merült fel bennem, mert tegnap lényegében porig alázott egy nőt, aki közeledett felé. Ő mesélte, de én felhívtam a munkatársát, akivel együtt volt és az derült ki, hogy még annál is rondábban bánt el vele, mint ahogy nekem mesélte. Most nem tudom mire vélni ezt az egészet.
2013. szept. 14. 08:39
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Az a lényeg, hogy nem csalja meg, az mindegy miért nem. Egyébként tényleg selejtes a nők többsége.
2013. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Ha az én párom ilyet mondana, igencsak elgondolkoznék, hogy engem nem tart-e selejtnek.


Anno azt mondta a párom,mikor a megcsalásról beszélgettünk, hogy ő azért nem tenné meg, mert a kapcsolatunkat nem dobná fel egy-két pásztoróra miatt...és inkább megbeszélné velem ha hiányzik neki valami vagy nem úgy működik ahogy kéne.

(ez azért szebben hagnzik, akkor is ha nem igaz)

2013. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Te valami fura lány vagy, fura gondolatvilággal. Elmondta mi történt a munkahelyen, te meg ezt leellenőrizendő felhívtad a munkatársát? Az az ő munkatársa, nem a tiéd. Te is viszonyt tartasz a munkatársával? Aztán milyet, hogy csak igy felhivhatod, hogy kikérdezd mit csinál a férjed a munkahelyen?

Aztán ez a közeledés is, ami ellen a férjed halált megvető bátorsággal küzd, ez miféle? Mit takar ez egész pontosan, a munkatársnő szeretett volna tegezésre váltani az eddigi magázásról, férjed meg meg elszaladt?

Még annyi kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, csak nem merek egyszerre sokat.

2013. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

"lényegében porig alázott egy nőt, aki közeledett felé."


ööö... nehezen viselik a nők, ha visszautasítják őket.

Öröm hallani, hogy még van hűséges férfi! még ha a riibancok elévetik magukat akkor is!

2013. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
80%

Én is ezért nem csalom meg, mert kb a nők 99%-ban nincs meg az, amit keresek.

Amúgy meg tényleg nem nehéz megalázni egy nőt, visszautasítás egyet jelent vele, ahigy észrevettem.

2013. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Jaja, általában selejtesnek tartják a nőket, aztán mégis megd@gnák szinte válogatás nélkül mindegyiket!
2013. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!