Ez nem undorító?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg, hogy haldoklik a nagymamám. Messze lakunk tőle, és várandós is vagyok, sajnos nem valószínű, hogy el tudok menni elbúcsúzni tőle. Pedig nagyon szeretnék. De most nem is ez a lényeg. Anyám viselkedése borít ki. Mikor pár éve megpróbáltam kibékíteni a nagyival, lehordott a sárga földig. Pedig a nagyi annyira szeretett volna vele megint normális viszonyt. Anyám megsértődött rá egy kis hülyeség miatt, amiben nem mellesleg a nagyinak volt igaza. (Vendégségbe volt nálunk, és a végén szóvá tette, hogy az 1 hét alatt a 13 éves húgom minden este a pasijánál aludt. Szóvá tette, de csak megjegyzés címen, még csak nem is hangosan mondta, és elintézte egy mondattal, hogy az anyámnak ezt nem lehetett volna a húgom korában.) Most meg, hogy megtudta, haldoklik az anyukája, felváltva mondogatja, hogy mit érdekli őt, hiszen sohasem szerette, és ezzel együtt azon mélázik, hogy vajon most mit fog örökölni. Persze, ha valaki ismerőssel találkozik, akkor ő a világ legszomorúbb embere, hiszen most már árva gyerek lesz, nem lesznek szülei, és zokog. (Tatim nem az ő édesapja, de ettől még nagyon szeretjük, hiszen ő a Tati.) Felfordul ettől a gyomrom, undorít a viselkedése. Remélem nem örököl semmit. Van egy öccse, remélem ő örököl mindent, már ha van mit. Mit tehetnék azon kívül, hogy lehordom anyámat a sárga földig? Mert ezt már megtettem, és semmi változás nem történt. Mit lehetne tenni, hogy rájöjjön, ez így nem jó?
2013. szept. 14. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Beszelnek a nagyival mig nem keso hogy zarja ki az oroksegbol! Neharagudj de egy erzeketlen ketszinu anyad van!! Teljesen igaza volt amugy a mamadnak hogy aludthat egy 13eves még embernel??? Na megvan a velemenyem a ket holgyrol!!
2013. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos már Tatit sem ismeri meg. Szóval ez nem valószínű, hogy járható út.
2013. szept. 14. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ne tegyél semmit, sajnos vannak ilyen emberek, akiket csak a pénz érdekel és annyira savanyú meg gonosz, hogy a saját anyjával sem képes kibékülni. Sajnos az ilyennek hiába mondasz bármit, nem is fogja felfogni, hogy miről beszélsz. Hagyd, hagy élje a világát, ez most az ő útja, talán egyszer megvilágosodik az elméje, hogy nem jó úton jár. Erre csak magától tud rájönni.

Éld inkább a saját életedet és tegyél meg mindent azért, hogy a te gyereked tudjon szeretni és megbocsájtani, neveld korrektségre. Ezt tudod most tenni.

2013. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!