Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a párotok testvér (ei) ével? Mindennemű testvérek érdekelnek : )

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem batyam van, es nem beszelek a baratnojevel mar egy jo ideje. Elegge durva a kislany, mindenkinek azt hazudozta, hogy az en kislanyom az ove. Hat errol ennyit :)
2009. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jónak mondható a kapcsolatunk.

A férjemnek 3 fiú testvére van, mindegyik nős.

Csak akkor megyünk egymáshoz, ha előre megbeszéljük.

A férjem szorosabban /telefonon/ tartja a kapcsolatot velük, én lazábban.

Ha találkozunk nem bántjuk egymást.

2009. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nagyon jo!a paromnak van egy novere es egy occse nagyon jo fejek tenyleg szupeul kijovunk!imadjak a fiamat,es en is jol kijovok a partnereikkel is!raadasul az anyosom es az aposom is fantasztikus...szerencses vagyok!pussz
2009. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt együtt a mostani élettársával a párom bátyja tök jó kapcsolatban voltunk, de ez a nő mindenki ellen fordította a "sógoromat", és sajnos eléggé meg is változott. De megvagyunk és hetente találkozunk is.
2009. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És azon túl, h nem ölitek egymást, vagy a szokásos udvariassági formulákat megadjátok? Vagy elég, ha ez megvan? Nálunk kb. udvarias köszönés, ennyi.
2009. nov. 4. 10:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én párom a legkisebb gyerek.Édesapja révén van egy nővére és volt egy bátyja(ő meghalt amikor a párom 10 éves volt).Anyja révén 2 bátyja van.Mivel elég nagy korkülönbség van köztük,így a nővérével nem tartja a kapcsolatot(érdekes egy természete van,és nem is jöttek ki egymással)A másik 2 bátyja közül a kisebbik bátyjával néha-néha beszélget telefonon,a nagyobbikkal csak akkor találkozik ha hazamegyünk,és meglátogatjuk az édesanyját..

Igazából nagy ívben lesz@rn@k minket,így mi sem kapálózunk utánuk...

2009. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen. A sógorom egy jóságos ember, de elvett egy tök idióta nőt, azóta nincs kapcsolat köztünk. A férjem tartja vele, de csak a testvérével, mivel együtt dolgoznak, ők nagyon jól megértik egymást. Kár, mert mindig arra vártunk, hogyha majd a sógoromnak családja lesz milyen jó lesz, jól elleszünk, de ez sajnos nem így alakult. (és nem miattunk!)
2009. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor milyen. Volt, amikor nagyon rossz volt. Az a gond,hogy a párom tesója elég erős egyéniség, és szereti, ha mindenki úgy pattog ahogy ő fütyül. Aztán jöttem én! Én nem vagyok ennyire akartos, de nem szeretem, ha vezetnek, mint egy birkát. A párom előtte totál befolyásolható volt. Amit a tesója mondott, az úgy volt, sőt a párom előző barátnője is ilyen volt. Szóval nagy volt a összhang, mert hellyel közzel, azt csinálták, amit a tesó mondott. Bennem meg emberére akadt. Ha én valamivel nem értek egyet, akkor azt nem fogom úgy csinálni. Egyszer, amikor már nagyon veszekedtem vele, a fejemhez vágta, hogy a párom totál más lett, amióta együtt vagyunk. Na akkor bukott ki belőlem ,hogy persze, mert én nem "engedem" feltétel nélkül belemenjen minden hülyeségbe, amit ő kitalál, végre a sarkára áll, és ez nem tetszik neki. Egyébként ezt a párom is elismerte. Nem arról volt soha szó, hogy én uszítottam a párom a tesója ellen, csak ha valami nagy baromságot csinált, akkor szóltam, hogy nem kell a vállát veregetve, mindenben egyetérteni, meg lehet mondani a véleményét neki. Mostanában azonban egész jól kijövünk, csitult a vihar is. Ritkán találkozunk, akkor viszont jól elvagyunk. De barátok soha sem leszünk.
2009. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy sógornőm van.

Eleve nehéz dolgom van/volt, mert a páromnak volt egy 9! évig tartó kapcsolata, ahol is a csaj a sógornőmmel nagyon jó barátnők voltak. Aztán próbálták tartani a kapcsolatot azt követően is hogy már én is vagyok a páromnak, de emiatt nagy balhé volt nálunk, ugyanis mit keresne a családban az ex? Én ezt sajnos nem bírtam elviselni, és a párom sem rajongott az ötletért. Egyébként sem,de az külön bántotta,hogy engem enynire zavar. Így megkérte a nővérét,hoyg ezt azért ha lehet mellőzzék, mert ennek így nincs helye.

(Akkor akadtunk ki teljesen, amikor szerettk volna meglátogatni őket, és közölték hogy nem tudunk menni, mert a csaj megy azon a hétvégén)

Így indult, aztán (remélem) ennek végeszakadt, de hát sosem tudhatom biztosan, hogy megszakították e a kapcsolatot valójában...

Ennek megfelelően egy ilyen jó,de távolságtartó viszony alakult ki közöttünk, én folyton azt érzetem hogy nem tudok ellazulni, mert biztos összehasonlítgat a amásikal, és én nem vagyok neki elég jó stb..és ezt néha éreztem is,de van annyi önkritikám,hogy tudjam, én is túl paranojás vagyok stb... Mindegy.


Aztán az újabb dolog,ami rontott valamit a helyzeten az volt,hogy a sógornőmnek van egy most 2,5 éves kisfia,nekünk meg most született egy kislányunk (már 5 hós).És ők sokmindent másképp csináltak, mit ahogy én gondolom jónak, és nehezére esik elfogadni, hogy másképpen csinálok dolgokat, mert én így gondolom jónak. Plusz anno ő kislányt szeretett volna, és szerintem van benne egy kis féltékenység is emiatt.

Hát ennyi.

Örültem a kérdésnek, mert tudtam rá választ adni, és ezáltal ki is írhattam magamból a gondjaimat.

Köszönöm.

2009. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

páromnak nincs testvére

nekem egy 8éves öcsém van,2x ha látta eddig,pedig együtt vagyunk 3 éve

22/L

2009. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!