Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Masoknal is ennyire durva a...

Masoknal is ennyire durva a kulon kassza kerdese?

Figyelt kérdés

Parommal kulfoldon elunk, kb 600 000 Ft-ot keres egy honapban. Van egy 1 eves kislanyunk, utana kapok en 180 000 Ft-ot, amibol sose lattam meg semmit, mert nem adja nekem. (Azt mondta akkor is jarna neki ha egyedul lenne a gyerekkel, de ugye nelkulem nem igazan lenne gyerek se) Ossz-vissz kapok 40 000 Ft-ot egy honapban otthonrol, amibol az o cigijet kell megvennem, mert o nem tud atutalni magyar szamlara penzt.

Tehat egy honapban marad kb 2000 Ft-om, amit vigan elkolthetek magamra.

O a kocsijaba oli a penzt, eppen 2000 euroert vett bele valami kacatot. Apukamek oltoztetnek azota is, mikor hazamegyek bevasarolnak nekem. Kajaval nincs gond, azt vesz.

Hat ilyen a helyzetem, szerintetek jogos, hogy kussolnom kene mert otthon vagyok a babaval, vagy ez szamotokra is durva? Probaltam leulni vele beszelgetni, de meg neki all feljebb. Komolyan mar azon gondolkozom, hogy lelepek innen es otthon keresek melot, mert ide kihozott, a nyelvet nem beszelem, csak flegman kerdezgeti este, hogy mennyit tanultam. (Hozzateszem elotte egy masik orszagban eltunk, mire megtanultam azt a nyelvet szepen, o kitalalta, hogy ott neki nem jo.)

Titeket ez mennyire zavarna?


24/N


2009. nov. 4. 10:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

engem annyira zavarna csak, hogy először jól orrbaverném, utána meg lépnék a gyerekkel együtt és perelném gyerek- és asszonytarásra!

Ha van egy kis eszed MENEKÜLSZ!!!!!!!!!!

2009. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Amit a baba után kapsz,azt neked kellene megkapnod. Ha van ismerősöd,aki beszélia nylevet menj be az illetékeshez és neked utalják. A párodnak mond meg,hogy ez nem így működik és ha nem változik,akkor hazajössz. Szerintem nagyon megalázó,ahogy viselkedik veled,pedig nem ezt érdemelnéd,hiszen a közös babátokat neveled.
2009. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos amit tesz szerintem. Azt nem tudom, hogy járna-e neki a 180e akkor is ha egyedül lenne, de nincs egyedül!! És neki?! Az neked jár! Az anya kapja, nem az apa, ha már ennyire kötjük az ebet a karóhoz. Vannak ilyen férfiak sajnos, akik azt hiszik, mert csak ők dolgoznak, ezáltal kiváltságosak, és mindent megtehetnek a nővel, főleg ha az ilyen kiszolgáltatott helyzetben van, mint amiben te is, hogy nem beszéled a nyelvet, és még a babával is otthon kell maradnod. És szerintem valahol még élvezi is a kedves urad, és ezért tényleg jól seggbe kéne billenteni! Én igazat adok az előttem szólónak, ha ennyire kilátástalannak látod a helyzeted, és megteheted, akkor gyere haza a szüleidhez.
2009. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

melyik országban éltek, hátha tudok segíteni.


de semmiféle képen nem hagyd magad

2009. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Total megerositettetek.

Meg az is hozza tartozik, hogy otthon megvolt az alom munkahelyem, az elso fzetesembol vettem egy laptopot, ami nagyon becsultem. Valamin kiakadt es akkorat utott ra, hogy betort a kepernyoje es soha tobbet nem mukodott az egesz. Mondtam fizesse ki, de megvarta amig szuleimtol kapok iden karacsonyra egy uj gepet.

Annyira de annyira eg a pofam elottuk :(

Tenyleg haza kene menni, talan megjonne az esze, de ha nem, az se baj, biztos talalnek meg ferfit az eletben.

2009. nov. 4. 10:54
 6/34 A kérdező kommentje:
Most Franciaorszagban elunk, elotte Angliaban laktunk.
2009. nov. 4. 10:54
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
te aztán jól beválasztottál! egy percig nem maradnék ezzel az emberrel. ha már most ennyire tesz rád akkor mi lesz később? ne várj a csodára. Tudom, hogy a gyerek miatt nehéz, de nem értem , hogy miért szültél egy ilyen embernek? mármint nem hiszem hogy ezek a dolgok most jöttek csak elő. én is külföldön élek a párommal , és nekem sincs még munkám mert most tanulom a nyelvet. nálunk még gyerek sincs, de mindent megvesz nekem amit akarok és közösen osszuk be a pénzt. soha meg nem említette hogy ez az ő pénze.Ha egy férfi igazán szeret akkor ebből nem csinál ügyet, arról nem is beszélve ha pici baba is van. és mielőtt nekem támadnak páran, nem azt mondom, hogy a férfi dolga hogy dolgozzon a nő meg csak szórja a pénzt! viszont vannak olyan helyzetek amikor a másik fél épp nem keres(jelen esetben ott a pici baba) és azért attól még szeretne szépen öltözködni meg egy kicsit magára is költeni.
2009. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Itt nem a különkasszával, hanem a pároddal van baj. Mi a francért élsz te egy ilyen emberrel? Sose fogom megérteni az ilyen nőket, akikkel bármit meg lehet tenni... Pedig nő vagyok.
2009. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nagyon jol latod a helyzetet, neki havonta uj ruhak, en meg az ezer eves ruhaimban rohangalok, mert nincs pofam mar a szuleimtol kerni :( Nekem kene adni nekik penzt es nem forditva.

Amugy nincsenek nagy igenyeim, hajamat Anyu vagja, kozmetikushoz nem jarok, nincs szukseg ra, mozit se szeretem. Nem ertem.

2009. nov. 4. 10:58
 10/34 anonim ***** válasza:
69%

egy újabb kérdés amiben a hülye nő az utolsó percig vár az agresszív zsugori férjével szemben. felad mindent, feléget mindent szinte maga mögött beleugrik a hülyeségekbe és akkor ez a vége.


valaki írja ezeket a kérdéseket hobbyból vagy tleg ennyire hülye ember van? ne vedd szívre kérdező. Amúgy neked annyi a mázlid, hogy ha eljössz tőle, akkor legalább pénzt fogsz kapni gyerektartásra, mert van neki miből adnia.

2009. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!