Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Masoknal is ennyire durva a...

Masoknal is ennyire durva a kulon kassza kerdese?

Figyelt kérdés

Parommal kulfoldon elunk, kb 600 000 Ft-ot keres egy honapban. Van egy 1 eves kislanyunk, utana kapok en 180 000 Ft-ot, amibol sose lattam meg semmit, mert nem adja nekem. (Azt mondta akkor is jarna neki ha egyedul lenne a gyerekkel, de ugye nelkulem nem igazan lenne gyerek se) Ossz-vissz kapok 40 000 Ft-ot egy honapban otthonrol, amibol az o cigijet kell megvennem, mert o nem tud atutalni magyar szamlara penzt.

Tehat egy honapban marad kb 2000 Ft-om, amit vigan elkolthetek magamra.

O a kocsijaba oli a penzt, eppen 2000 euroert vett bele valami kacatot. Apukamek oltoztetnek azota is, mikor hazamegyek bevasarolnak nekem. Kajaval nincs gond, azt vesz.

Hat ilyen a helyzetem, szerintetek jogos, hogy kussolnom kene mert otthon vagyok a babaval, vagy ez szamotokra is durva? Probaltam leulni vele beszelgetni, de meg neki all feljebb. Komolyan mar azon gondolkozom, hogy lelepek innen es otthon keresek melot, mert ide kihozott, a nyelvet nem beszelem, csak flegman kerdezgeti este, hogy mennyit tanultam. (Hozzateszem elotte egy masik orszagban eltunk, mire megtanultam azt a nyelvet szepen, o kitalalta, hogy ott neki nem jo.)

Titeket ez mennyire zavarna?


24/N


2009. nov. 4. 10:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is fura, hogy kulon kassza van. En is kulfoldon elek, az en parom is jol keres, es en is gyerekkel ulok otthon. De! Kozos bankszamlank van, igy meg kernem sem kell. Szerintem ez lenne a normalis minden csaladban. Az a penz a gyermekedet illeti, tole veszi el. Emellett egyertelmu, hogy egy onzo, mast porba tipro ember a parod, ami valtozni nem hinnem, hogy fog. A gyerektartas ra nezve kotelezo jellegu, es te is boldogtalan vagy. Szolj a szuleidnek, hogy hazamesz. Ilyen ember mellett ne maradj. Menj haza, a szuleid biztosan segiteni fognak, amig nem tudsz talpra allni. Nyelveket ezek szerint beszelsz, igy konnyebb munkat talalni otthon. Nagyon sajnalom, hogy ilyen kiszolgaltatott helyzetben vagy, de fogd a gyermeked es menj haza. A parod vagy elgondolkodik es valtoztat, vagy elveszit benneteket. Szedd ossze a papirokat, ami bozonyitja, hogy mennyit keres, azokat fenymasold le vagy egyszeruen csak vidd. Sok sok erot es kitartast kivanok neked!
2009. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy kis önbecsülésed. Verd ki nála a balhét, nem talál még egy nőt, aki úgy ugrál, ahogy ő fütyül. Neked nincs szükséged egy rabszolgatartóra, mert ő úgy viselkedik, mintha az lenne. Hátha észbe kap, hogy neked így nem jó. Ha mégsem veszi a lapot, akkor menekülj.
2009. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Kepzeljetek, ma ebednel megint leultem vele beszelni es valasztas ele allitottam.

Mondtam, ha nem valtoztat, decemberben megyek haza es vissza se jovok, erre azt mondta, minden honapban at fogja utalni a fizetese felet a kartyamra. Hat ez most vagy megint hulyenek nez vagy tenyleg besz@rt, majd kiderul. Koszonom a valaszokat, segitettek, erot meritettem beloluk a beszelgeteshez :)

Remelem minden ugy lesz ahogy ma azt mondta.

2009. nov. 4. 14:26
 34/34 anonim ***** válasza:

Azért közben készits másolatokat minden hivatalos papirról, meg minden eshetöségre készen tegyél félre amennyi pénzt csak tudsz - mert lehet, hogy ez csak elterelö hadmüvelet a részéröl és mire észbekapsz, nem tudsz semmihez hozzáférni.

Kérd meg, hogy a szálához adjon enek is bankkártyát, hgy ne kelljen kéregetned töle, akkor kicsit függetlebenn leszel (de arra is felkészülhetsz, hogy a kártyát is lehet egyik napról a másikra zároltatni)

2009. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!