Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most édesapád eléd állna,...

Ha most édesapád eléd állna, szigorú arccal, és ezt mondaná: Na lányom/fiam, nem akarsz elmondani valamit nekem?! Mi jutna eszedbe, mi az amit elkövettél amire ő gondolhat?

Figyelt kérdés

Remélem érthetően írtam le a kérdést, tehát arra vagyok kiváncsi, hogyha jól belegondolsz, mik azok a dolgok amik miatt akármelyik szülőd felelősségre vonhatna ebben a pillanatban. A kérdésem vonatkozik az otthon élőkre és a már külön családot alapítókra is!


Ha nekem apám most mondaná ezt, ez jutna eszembe:

-megtudta hogy jóval idősebb férfival vagyok együtt évek óta

-kiderült a diákhitelem


És te, mire gondolnál, ha előállna valamelyik szülőd ezzel a kérdéssel?


2009. nov. 4. 15:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Összeszarnám magam, mert már meghalt...
2009. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem állt már pontosan így az apám előttem:):)

Lebuktam a cigivel...A büntetésem az volt,hogy vett egy doboz fecske cigit(remélem lesznek még páran akik emlékeznek erre a cigire:),és elszívatott velem egymás után vagy 6 szálat(a hetediknél már olyan rosszul voltam,hogy zöldült a fejem) a hányás után,leíratta velem egy papírra 100-szor,hogy "a dohányzás káros az egészségre,ha mégis bagóznék tovább nem az apám cigijét kell ellopni"Ennek több mint 20 éve,és pontosan emlékszem a szövegre,és azóta nem is dohányzom!

2009. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
mesélj el valami általános történetet. aztán kérdezd meg, pontosan mire is gondolt...
2009. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Első válsszolótól kész vagyok:XD:XD
2009. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
azt hinném valami félreértés van, de megijednék az biztos
2009. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Olyat röhögtem az elsőn. Én is valahogy igy....:)
2009. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
kiderült, hogy volt egy abortuszom, vagy az, hogy van egy hitelem, amit nem tudk fizetni és ami miatt bar listas vagyok
2009. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Hogy csalom a férjem!
2009. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Arra, hogy kiderült a diákhitelem. Csúfos lenne.
2009. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

nekem sosem állt oda apám ilyen kérdéssel.ha meg oda is állt volna, nemvolt olyan takargatnivalóm ami miatt ezt kérdezhetné.

Ha meg olyasmi, ahoz meg semmi köze, mondjuk egy hitelhez vagy akármi máshoz, jó én most vagyok 27, de 22 évesen sem volt más a helyzet. Elég domináns vagyok kicsi korom óta, ami az én magánügyem volt, abba sosem engedtem beleszólást :)

De nem is csináltam hülyeségeket :)

2009. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!