Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most édesapád eléd állna,...

Ha most édesapád eléd állna, szigorú arccal, és ezt mondaná: Na lányom/fiam, nem akarsz elmondani valamit nekem?! Mi jutna eszedbe, mi az amit elkövettél amire ő gondolhat?

Figyelt kérdés

Remélem érthetően írtam le a kérdést, tehát arra vagyok kiváncsi, hogyha jól belegondolsz, mik azok a dolgok amik miatt akármelyik szülőd felelősségre vonhatna ebben a pillanatban. A kérdésem vonatkozik az otthon élőkre és a már külön családot alapítókra is!


Ha nekem apám most mondaná ezt, ez jutna eszembe:

-megtudta hogy jóval idősebb férfival vagyok együtt évek óta

-kiderült a diákhitelem


És te, mire gondolnál, ha előállna valamelyik szülőd ezzel a kérdéssel?


2009. nov. 4. 15:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%

Hogy a szüzességemet egy nálam 20 évvel idősebb, nős pasi vette el, 12 éve:)


Az elsőn én is nagyon nevettem, függetlenül attól, h ez egyébként szomorú dolog, de tetszett az is, h az egyik válaszadónak nem tudja az apja, h megbukott, és másik suliba jár:D

2009. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%
hé csak pótvizsgáztam:D
2009. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%

Az első viszi az összes prímet! :-D


Ha elém állna így az apám, elküldeném a jó büdös francba, mivel az elmúlt 10 évben egyszer hívott fel, így semmihez semmi köze.

2009. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%

én kinevetném :D

majd visszakérdeznék, hogy inkább te nem akarsz elmondani valamit?? :D

2009. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

Azt mondanám:

hát persze, hogy van mit elmondanom Neked.....

elsősorbn azt, hogy mennyire szeretlek! Nagyon-nagyon, és igazán restellem, hogy ezt eddig sosem mondtam, és csak abban reménykedhetek, hogy ezt érezted análkül is, hogy mondtam volna.

2009. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%
hangosan felnevetnék majd közölném, hogy lekajálta a pólóját. Amíg a folttal bíbelődne elmenekülnék.
2009. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Első tényleg nagyon jó :D :D

Meg 17/L-é.

Emígy most éppen nincs olyan dolog, amit titkolok előle xD

2010. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló xD
2012. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!