Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most édesapád eléd állna,...

Ha most édesapád eléd állna, szigorú arccal, és ezt mondaná: Na lányom/fiam, nem akarsz elmondani valamit nekem?! Mi jutna eszedbe, mi az amit elkövettél amire ő gondolhat?

Figyelt kérdés

Remélem érthetően írtam le a kérdést, tehát arra vagyok kiváncsi, hogyha jól belegondolsz, mik azok a dolgok amik miatt akármelyik szülőd felelősségre vonhatna ebben a pillanatban. A kérdésem vonatkozik az otthon élőkre és a már külön családot alapítókra is!


Ha nekem apám most mondaná ezt, ez jutna eszembe:

-megtudta hogy jóval idősebb férfival vagyok együtt évek óta

-kiderült a diákhitelem


És te, mire gondolnál, ha előállna valamelyik szülőd ezzel a kérdéssel?


2009. nov. 4. 15:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Hogy megnyomtam a kocsimat egy kis helyen, és szerelmes vagyok.
2009. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%

Az első XD!!!

Én lepődnék meg!

2009. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

az elos naggyon nagy volt! :D :D

Mar sajnos mar az enyém sem all elém, de nem is lenne mit mondani neki.


Off: a diakhitel hogyhogy nem derul ki??? arrol postaznak leveleket a cimetekre, nem? Anno én is felvettem, és ha akartam volna sem tudtam volna eltitkolni.

2009. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Utána néztem apám ifjúkori botlásainak. Megtudtam egyet s mást, amit eddig mélyen elhallgatott.
2009. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Egyik barátnőm címe van megadva ideiglenes lakcímemnek, így neki mennek a diákhiteles leveleim, nem hozzánk, így nem tudnak róla!


Sajnálom az első válaszolót hogy meghalt mindkét szülője :(

2009. nov. 4. 16:27
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
hogy kedden lógtam a suliból :D
2009. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lógok a suliból, hogy versenyeket nyertem az autónkkal!
2009. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%

Hogy pótvizsgáztam a nyáron, és hogy már rég nem is abba a suliba járok ahol Ő tudja:D (egyszerűen még nem jött szóba)


17/L

2009. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Suliban folyton a kirúgás szélén állok, hétvégente iszok, és hogy már nem vagyok szűz. De szerintem mindről tud, csak nem nagyon emlegeti.
2009. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen nem fordulhatna elő, mert nincs miért szégyenkeznem. Az anyámmal jó viszonyban vagyok, tudja, mennyi a diákhitelem (amúgy is én fizetem, nem ő), tudja, hol és mit dolgozom, ismeri és imádja a férjemet - az is őt :) -, tud a korábbi ballépéseimről, viszont még sosem csináltam olyan dolgokat, ami miatt neki szégyenkeznie kellett volna.

Egyébként meg tudja, kitől mit kérjen számon... Nincs olyan helyzetben, hogy bármit is számon kérjen rajtam, mivel felnőtt vagyok, saját életem van, és annyi beleszólása van ebbe, amennyit én engedek neki. A saját dolgaimmal csak saját magamnak kell elszámolnom.

2009. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!