Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan járhatnék a párom...

Hogyan járhatnék a párom kedvébe? Bármit csinálok, úgy látom elégedetlen.

Figyelt kérdés

6 órában dolgozom, heti 3x délutánonként pedig iskolában vagyok. (Esti tagozaton tanulok)

Minden másnap kitakarítok munka után (mikor 3tól 7ig suliba vagyok akkor csak az előző nap főzött ételt melegítem meg) és nekiállok főzni 2 napra.

Odafigyelek magamra, próbálok vonzó maradni.

Heti 1-2x megmasszírozom a párom, főleg a hátát,vállát és néha a talpát is.

Nem tudom mi mindent tehetnék még érte.

Az előző párjához hasonlítom magam, ő nem csinált semmit, a párom tartotta el, egy szendvicset nem volt hajlandó csinálni, párom mégis eljegyezte. De a csaj megcsalta, ezért szakítottak.


Nekem még annyit sem mond, hogy köszönöm.


2013. szept. 15. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha már eleget tettél koncentrálhatnál magadra is.

Kérte, hogy mindezt tedd meg érte?

Beszéltél vele?

2013. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egy nőt szeretne, akinek udvarolhat, ahelyett, hogy lenne egy akarat nélküli önkéntes rabszolgája?
2013. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Iskolába jártam, mikor megismerkedtünk. Tavaly nyár elején hozzáköltöztem, akkor nappalin tanultam, és délután dolgoztam. Azt mondta nem kell dolgozzak ha nem akar, elég ha nyáron melózok. Aztán most nyáron lett egy másik m.helyem, és úgy döntöttem hogy ezt az utolsó fél évet esti tagozaton végzem el. (kedd-csüt délután és szombat délelőtt)

Azt mondta nem kell főzzek majd eszik szendvicset vagy rendelünk. Mondtam hogy nem kell, mert olcsóbb ha főzök.

2013. szept. 15. 17:29
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha nem takarítok, egyből kiakad, hogy mekkora mocsok van, és miért nincs főtt étel, mert ő a belét kidolgozza, azért hogy én lógathassam a lábamat.
2013. szept. 15. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondta nem kell főzzek majd eszik szendvicset vagy rendelünk. Mondtam hogy nem kell, mert olcsóbb ha főzök."



"De ha nem takarítok, egyből kiakad, hogy mekkora mocsok van, és miért nincs főtt étel, mert ő a belét kidolgozza, azért hogy én lógathassam a lábamat."


Ez hatalmas ellentmondás!!!

2013. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy érzem,hogy az előző kudarcának te iszod meg a levét.

Lehet,azt hiszi,mindent ellentétesen kell csinálnia,észhez kellene téríteni.

2013. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is az a problémám, hogy egyszer azt mondta ne főzzek, utána kikéri magának hogy miért nem főztem.
2013. szept. 15. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni. Mert ebben semmi következetesség nincs.
2013. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha te is dolgozol, miért kéne neked rá főzni? Mi az, hogy te lógatod a lábad? Nem egész nap otthon ülsz, úgyhogy egy szava nem lehet. Felnőtt elvileg önálló ember, ha éhes, lesétál a boltba, megveszi a hozzávalókat és megfőzi szépen. Ha szerinte mocsok van, neki sem törik le a keze ha megfogja a porszívót.
2013. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy megéri-e ennyit adni, nem lenne-e érdemesebb magaddal törődni, ha ő úgysem teszi meg, és még csak nem is értékeli az önfeláldozásodat...
2013. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!