Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok segíteni egy...

Hogyan tudok segíteni egy átvert, életunt, kiéget embernek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (munkatársam), aki alapból sem tartozik az optimisták közé mert sok kudarc érte, és inkább összetört, mint erősödött volna ezektől a pofonoktól.

A munkahelyén remek munkaerő volt, azért írom, hogy volt, mert felmondott a héten.

Az a helyzet, hogy pár éve összejött egy nővel, akivel úgy nézet ki, jól megvannak, de a nő jól kitolt vele, és kihasználta. Ezt most nem részletezném.

Most totál összetört, elráncigáljuk bulikba, sportolni, de ő csak van magában, és mindenben a rosszat látja. Akármit teszünk, semmi nem érdekli, dokikról hallani sem akar.

Korábban, humoros, kedve, precíz ember volt, most pedig már bő öt hónapja van ebben az életunt, világvége hangulatban.

És, most, hogy felmondott, már mi sem leszünk vele napközben. Én segíteni akarok neki, mert rengeteget segítet nekem, amikor a lakásomat újítottuk fel.


2009. nov. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka után menj el hozzá,előbb-utóbb ki kell keverednie ebből a helyzetből.Ha felmondott miből fog megélni?Nehogy valami hülyeséget csináljon elkeseredésében.
2009. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutyaharapást szőrivel?


Nem könnyű, tudom, de ne hagyjátok otthon punnyadni. Valahogy össze kell ismertetni egy neki való kedves csajjal!

2009. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csajjal? Hát, nem hiszem, de köszi.
2009. nov. 4. 21:06
 4/6 anonim válasza:

Ismered Brandon Bays: Belső utazás című könyvét?

Anno volt tanfolyama is. Olyan embert kellene találni (általában természetgyógyászok ezek), akik elvégezték a könyv hátuljában található tanfolyamot.

Nagyon jó! Én ennek segítségével 7 év után tudtam magam túltenni a férjem halálán. Ezért merem ajánlani.

2009. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, utána nézek.
2009. nov. 6. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyetek mellette, hogy tudja: nincs egyedül! Beszélgess vele, hátha kiheveri! Doki nem biztos, hogy előnyös, mert lehet, hogy előbb kiheveri, mint ha kibelezik a lelkét. Ha nem akarja, nem lenne sikeres a terápia.

A törődés, szeretet átsegíti. Előbb magában tegyen rendet, utána csajozzon csak, szal azt tényleg ne erőltessétek, majd neki eszébejut...

Sok sikert!

2009. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!