Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmérgesedett viszonyt, hogy...

Elmérgesedett viszonyt, hogy kezeljem ha még ráadásul közel is lakunk?

Figyelt kérdés
Anyós és Após közelében de eléggé elvan mérgesedve a kapcsolat.Költözni nem tudunk.Mindenbe beleszóltak és elegem lett.Pl:aludtam a kisbabámmal bejött a mama és arra keltem hogy elveszi a babát mellőlem és még én voltam a bunkó mert szólni mertem ,hogy esetleg kopogni nem e kellett volna arról nem beszélve, hogy a gyerekemet ne pakolgassa...ez csak egy pl volt aztán besokaltam és szóltam és én vagyok a bunkó aki eltiltja az unokát stb...volt már valaki hasonló helyzetben közületek?
2009. nov. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem igazán értem a szitut.Ha te elaludtál a babáddal,akkor a mama joggal félthette a babát,hogy leesik,vagy ráfekszel stb.Ez nem rosszindulat részéről,hanem inkább figyelmesség.Ha pedig nem akarod,hogy bejárjon a szobádba,ha alszol,akkor miért nem zárod be az ajtót?Nem kell mindig rosszindulatot feltételezni az idősebbekről.A fiatalok sem tökéletesek.Próbálj toleránsabb lenni.
2009. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen sajnos. Próbáld megbeszélni a férjeddel, hogy neked ez így nagyon nem jó. A nagyszülőket szoktassátok egy rendszerhez, hogy mikor jöhetnek(mert Ti sem értek rá mindig) hiszen Ti már egy család vagytok.
2009. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
A nagyszülőket szoktassák rendszerhez az ő házukban?? :D te beteg vagy! Meg mi az hogy "ti egy család vagytok" és akkor már mindenhez joguk van? Költözzenek el akkor a saját családi házukba, és ott azt csinálnak amit akarnak. De mível nem tudnak, akkor meg.... ha kell az öreg háza, kelljen az öreg is, minden rossz és jó tulajdonságával EGYÜTT.
2009. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyszerá megoldást tudok a problémára!


1 először is nem kell mindent az orruk előtt kitárgyalni vagy beavatni őket mindenbe!!


2 be kell zárni az ajtót ha egyedüllétre vágysz



Ha majd nem tud veletek foglalkozni az anyós mert nem hagyod magad akkor talál magának más elfoglaltságot , abajgatja majd a papát vagy egyebek.


Ésszel kezeld a helyzetet ne agresszióval..

2009. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 22:34-es: miért nem olvassd el FIGYELMESEN a kérdést: nem a szülöknél laknak csak a közelben. ès még ha ott laknának is, a saját használatra megkapott szoba magánterület, oda ne járjon már be senki hivás nélkül. (Mindegy, hogy ki a szülö és ki a gyerek)

A kérdezönek meg: ha nem akarsz látogatót, akkor zádr be a kaput vagy a lakásajtót.

2009. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!