Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá anyámathog...

Hogyan beszéljem rá anyámathogy fürödjón meg mosson hajat és ne egész nap csak feküdjön és várja hogy hazajöjjön apa és kaját csináljon neki?

Figyelt kérdés
Anyám ma is egész nap feküdt munkaügyi központba ment el reggel utána hazajött és feküdt meg zabálta amit apám hozott neki reggel a boltból. Aztán 6 kor apám hazaért és főzött neki hust.anyam ekózben csak feküdt nem fúrdik hajat se mos. Zsiros mar a haja csak fujkal rá ilyen balzsamokat. Még szerencse hogy nem büdös mert ruhat azért vált.apám meg ezt eltűri nem szól érte délben mindig felhívja mondja neki aludj mg csak drágám.hétvégén ugyanez van apa főz anya fekszik vagy törpöket rendezget. Tescos törpöket gyűjt mint egy gyerek
2013. szept. 17. 23:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi idős?
2013. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
36%
Mi a végzettsége (szakma)?
2013. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem beteg?
2013. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Pedagogus 34 éves
2013. szept. 17. 23:51
 5/33 anonim ***** válasza:
36%
Hihetetlen!
2013. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem beteg bár lehet van valami baja mert néha mondd hülyeségeket de csak azért csinalhatja ezt mert apám partner benne. Nem fura hogy délben is mondja neki aludj csak vissza drágám? Mit akarsz vacsorázni?megyek és fózök neked kimosok helyetted stb...
2013. szept. 17. 23:56
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Anyud szerintem nem kicsit depressziós, hogy ennyire semmi életkedve nincs. Meg is értem valahol, de ez így nem élet. Se neki, se nektek. Ezt az állapotot már kezelni kell szerintem.

Apud előtt le a kalappal, hogy ilyen elnéző! Nagyon szeretheti anyudat!

2013. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
36%
Marhára szeretheti, ahelyett, hogy felrázná hagyja tespedni.
2013. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudok mit mondani rá. Az én barátom is ilyen velem, ő annak örülne, ha nem mennék suliba (később meg dolgozni), hanem egész nap itthon lennék. Szerintem helyettem is sokmindent megcsinálna (ahogy azért meg is teszi), és nem szólna akkor sem. Ha egy-egy "igénytelenebb" napom van, le sem szrja, tehát az sem zavarná ha egész héten zsíros hajjal lennék itthon.

Mondjuk most nem jutottál előrébb, de legalább szeretik egymást a szüleid, mert ez bizony szeretet :)

Anyukádnak egyébként szerintem figyelemre és gondoskodásra van szüksége! Miért nem hívod fürdeni? Pl mondd neki, hogy fürödjön meg, te jól megmasszírozod a fejét (meg megmosod a haját), megmosod a hátát jól, utána megmasszírozod, stb.. szerintem egy gyerek csinálhat ilyet az anyjával, és probléma letudva! Ráadásul szerintem jól is esne neki!

2013. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Tuti, hogy depressziós.
2013. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!