Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nálam 19 évvel fiatalabb...

Egy nálam 19 évvel fiatalabb lányt hogyan felejtsek el?

Figyelt kérdés

Összekeveredtem valahogy egy 16 éves lánnyal a neten és rengeteget beszélünk. Azt vettem észre, hogy egyre jobban hiányzik főleg akkor ha nem tudunk valami miatt beszélni. Találkozni akarok vele de tudom, hogy nem szabad. Annyira fiatal és annyira vonzó. Amikor beszélgetek vele fel se tünik, hogy olyan fiatal. Annyira érett gonsolkodású, hogy olyan mintha egy 26 évessel beszélnék. Mit csináljak? Ő is ugyanígy gondolja.

35/F



2013. szept. 18. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Mi a garancia arra, h tényleg azzal beszélgettél, akinek kiadta magát, vagy akinek hiszed. Semmi, tessék nyugodtan hús vér nők után nézni és nem a neten ökörködni! ;)
2013. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kamoztunk is :)
2013. szept. 18. 13:55
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát én így ismerkedtem meg a férjemmel. Mondjuk ott csak 13 év volt a különbség, de akkor én is csak 17 éves voltam. Tudod, miért nem jöttünk össze két évig, mert én azt hittem, nem kellhetek egy felnőtt férfinak, hiszen túl fiatal vagyok, ő meg azt hitte, biztos nem kellene egy olyan fiatal lánynak, mert túl öreg. :D A véletlenen múlott, hogy összejöttünk, ennek lassan 10 éve. Szóval egy a megoldás, meg kell beszélni, nehogy úgy járjatok, mint mi, hogy csendben szenvedtek évekig. :)
2013. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Juuuuj! Minél hamarabb annál jobb neked. Apja lehetnél, ebből úgysem sülne ki semmi jó...
2013. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem mer összejönni velem mert fél, hogy a szülei hogyan reagálnának meg azt mondta, hogy nem is engednék. Mondjuk ebben igaza van, az anyja csak 4 évvel idősebb nálam. Meg ha belegondolok 19 év az qrva sok még akkor is ha fiatalos vagyok kinézetre meg stílusra is. De már megtörtént a baj.
2013. szept. 18. 14:07
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Most soknak tűnik, de öt év múlva a kutya se veszi észre. :)
2013. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

A 19 év korkülönbség önmagában nem sok ha igazi a szerelem, de most még, hogy a lány csak 16 éves nagyon is sok. Illetve még nem vagytok szerelmesek, tehát még időben tudnál visszalépni. Gondolj csak bele milyen csatákat kell majd vívnotok az ő családjával is meg a te családoddal is. Valamint akármilyen érett a gondolkodása, akkor is csak 16 éves. Tehát még most kezd majd bulizni, lázadni, lehet, hogy egy komoly kapcsolat egy idő után teher lesz neki.

Ennyi infó alapján én azt mondom építsd le ezt a kapcsolatot.

2013. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%

A szerelemben nincs korhatár... sem korkülönbség. Ha összejöttök, lehet, hogy ő lesz a feleséged. De érett férfiként gondolkodva, te nagyobbat koppanhatsz a végére, mint ő. Nem tudom, hogy voltál-e már házas, vannak-e gyerekeid, de ha nincs, és már szeretnéd, nem az a lány a megfelelő. Ő még nem hiszem, hogy gyereket akarna szülni, otthon lenni, amikor még előtte van az egész élet.


Egy szó, mint száz: nem egyeznek az érdekeitek.


De persze... a kivétel erősíti a szabályt.

21/L

2013. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Netezgetni egy dolog, együtt élni egy csitrivel meg egy másik. Teljesen mások az igényei az élettől mint neked, vén kecs..kujon.
2013. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a csaták ha a végén mindet megnyerem. A szülei nem sokáig szólhatnak már bele, hogy mit csinál, az enyémek meg már rég nem szólnak bele. Persze a véleményét elmondhatja mindenki. Én voltam már házas, van egy gyerekem is. Ha ő 10 év múlva gyereket akarna, akkor én is. Le tudok menni egy 16 éves szintjére is, de ha kell egy 70 évessel is simán el tudok beszélgetni. Sok fiatal barátom van és egyáltalán nem érzem magam öregnek. Sose fogok megöregedni.
2013. szept. 19. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!