Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem örül párom ha menni...

Miért nem örül párom ha menni akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Most nem rég vesztettem el a munkámat. Holnap mennem kell egy állás interjúra. Kérdeztem páromat hogy mit szól hozzá. Erre az volt a válasza hogy nem örül neki. de miért? és erre már választ nem kaptam. féltékeny lenne?
2013. szept. 18. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre itt sem kapsz választ. Mi nem tudjuk, meg kellene még egyszer kérdezned őt.
2013. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért lenne féltékeny, ha állásinterjúra mész? Régi ismerősöd, vagy volt pasid interjúztat? Ugye nem.

Szerintem csak örül neki, hogy otthon vagy, van időd rá és a háztartásra.

2013. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mikor 3 műszakban dolgoztam akkor is volt főtt kaja mindig. igaz itt alig találkoznánk mert én reggel 4-kor kelek és délután 5-re érnék haza. ő meg délután 2-kor megy és hajnal 3-ra ér haza. lehet ez is zavarja. de ha csak ő dolgozik az kevés lesz :( főleg így télen...
2013. szept. 18. 15:11
 4/12 anonim válasza:
81%
uralni akar téged
2013. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem annak nem örül a párod, hogy dolgozni mennél, hanem csak a munkaidődnek nem örülne?
2013. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Így más. Ilyen munkaidő beosztással már nem is egy pár lesztek, csak a lakásotoknak a társbérlői. Ha sose találkoztok az gáz. Ha én lennék párod helyében, én se örülnék a jelentkezésednek, de kizárólag a beosztás miatt.


Amúgy nem is volt bunkó, csak annyit mondott, hogy nem örül neki. Ezt nyilván azért tette, mert mérlegelt.

2013. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ki írta hogy bunkó volt? eszembe nincs lebunkózni... tudom én se örülök. de ha nincs más?
2013. szept. 18. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amiatt nem örül amit írtál, a beosztásod miatt.
2013. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem örülök a párom munkarendjének. És néha közlöm is vele. Ilyenkor azt is megmondom neki, hogy ettől függetlenül mellette állok, és most nincs más lehetőség.

De attól még nem örülök neki, hogy pl. minden hétvégén (amikor én szabad vagyok) ő dolgozik.

Dehát ez van. Ilyen világban élünk.

2013. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mert azt is mondta hogy miért nem használom ki a munkanélkülit amit kapok. majd utána nézelődjek. de amilyen szerencsém van utána nem kellek majd sehova. meg persze ha ide felvennének és kapnék más lehetőséget el vállalnám. én se azért mennék dolgozni hogy keveset legyünk együtt meg olyan jó ha nem látom. hanem a pénz miatt. nagyon félek hogy rámegy a kapcsolatunk is. 4 éve élünk együtt.
2013. szept. 18. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!