Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem örül párom ha menni...

Miért nem örül párom ha menni akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Most nem rég vesztettem el a munkámat. Holnap mennem kell egy állás interjúra. Kérdeztem páromat hogy mit szól hozzá. Erre az volt a válasza hogy nem örül neki. de miért? és erre már választ nem kaptam. féltékeny lenne?
2013. szept. 18. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9. válaszoló vagyok.

Ha szeretitek egymást, akkor ez nem fog titeket szétválasztani. Inkább csak megerősít majd. Legalábbis minket inkább megerősített.

2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézd,ez olyan dolog,hogy ha szeret és tisztel a párod,akkor meg fogja érteni,hogy egyelőre nincs más lehetőséged,és ha lesz jobb ennél,majd keresel.Te pedig nyugtasd meg,hogy ezt kettőtökért teszed,hiszen kell a pénz,de amint kínálkozik más lehetőség,igyekszel váltani.Ha szeretitek egymást,ez a dolog nem verhet éket közétek.
2013. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!