Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz? Mit pótol Neked?

Mit csinálsz? Mit pótol Neked?

Figyelt kérdés

Szia! A kérdésem az lenne, hogy aki ezen az oldalon tölti a szabad idejét az mit pótol! A társaság hiányát? Hasznos tanácsokat keres vagy ad? Csak kommunikál? Vagy mit?

Amióta regisztráltam nagyon sokat vagyok itt. Most pont ezen gondolkodom, hogy miért is? És TE?


2009. nov. 5. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kb fél éve akadtam az oldalra

azota itt ragadtam

igazábol lenne elég sok dolgonm,de reggel mailek meleltt ide is felnézek,meg naponta többször

irtam már ki jopár érdést,kaptam hasznos-nemhasznos válaszokat

elég sokra is válaszolgattam

mit pótol?

talán a chatet...régen elég sokat chateltem,szeretek ismeretlenekkel beszélegetni,csak azért párom haragudna

ezért nem haragszik,fel se tünik neki:D

vannak barátaim,de van amit tőlek se kérdeznék,meg hogy szerintük...

meg néha "jó" látni,hogy nemcsak nekem van problémám,nemcsak én nemtudom hogy mit hogy kellene...

22/L

2009. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezen gondolkodtam valamelyik nap és nekem konkrétan a munkatársaimmal való társalgást...Csak férfi munkatársam van,17 darab és egyik se szól hozzám,csak munkaügyben,de mivel kezdő vagyok,nem nagyon tudok érdemben hozzászólni semmihez,csak figyelek!

Csakúgy beszélgetek,nem oktatok vagy vitatkozok.

Egyszer majdnem itthagytam az egészet,amikor leírtam saját tapasztalatomat,velem így történt,erre abnormálisnak nevezett valami hárpia...

2009. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem amiatt szimpatikus az oldal, hogy különböző kérdésekkel találkozhatok, rájuk különböző válaszokkal. Lehet tanulni mások esetéből, lehetőség nyílik arra, hogy egy kérdésre több nézőpontból vizsgáljuk meg a válaszokat.

Megtudhatjuk, mások hogy gondolják.

Válaszokat pedig azért adok, hogy segítsek és ismertessem a nézőpontom az adott témával kapcsolatosan.

Nekem kifejezetten nem pótol semmit az oldal, inkább kellemes és hasznos időtöltésnek hívom.

2009. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek es ha feljovok erre az oldalra olyan kicsit,mintha otthon lennek! Mar szamtalanszor segitsegemre volt az oldal parkapcsolati, egeszseg, etelek-italok kapcsan.
2009. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már kb. 2 éve járok ide. Bár már sokszor megfogadtam, hogy nem jövök többet, mert sok a vita, veszekedés és sokszor ismeretlenek hurrognak le ismeretleneket, nem is ismerik sem az embert, sem a szituációt. De nem tudom megállni, sokszor itt vagyok. Mivel kisgyerekem van, ezért sok hasznos tanácsot kaptam már és úgy érzem adtam is másoknak. Ezért járok ide.
2009. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Krónikus beteg vagyok, beledögleni nem lehet, de az életminőségemet a béka se.gge alá küldte, és rászoktam erre az oldalra abban az értelemben, hogy amíg másoknak írok kimerítő válaszokat, nem a saját megoldhatatlan (se orvosi, se természetgyógyászati, semmilyen segítséget érdemben nem kaptam) nyavalyámmal foglalkozok, és egyéltalán, nem gondolok bele az életem kilátástalanságába. Más esetben ez szánalmas menekülés lenne, de én már mindent megpróbáltam és nincs segítség, így nem marad más, mint hoyg valahogy "be kell magam drogozni" hogy ne őrüljek bele mi lehetnék, lehettem volna. Régebben jöttem-mentem, pörögtem, mindenhol ott voltam reggeltől hajnalig, nagy társasági ember voltam, és ha itt leírok 1-1 sztorit, kicsit megvan az az illúzió, hogy a régi vagyok. Barátokat nem pótolok vele, ők megmaradtak, csak kevesebbet találkozunk. A személyiségem nem is változott, csak nagyon korlátozottan tudom most már kiélni. Emiatt túl sokat is töltök itt, emiatt haragszom magamra. De ha már megint rosszul vagyok és értelmesebbet nem tudok csinálni, órákat itt lógok, hogy felejtsek. Ha minden Ok lenne, akkor is járnék ide, de sokkal kevesebbet.
2009. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
OFF - Utolso,Megkerdezhetem,h milyen betegsegben szenvedsz?
2009. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!