Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök, HELP! Mit csináljak?

Megőrülök, HELP! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, nyugodt természetű barátkozó típus. Mostanában a nagyimmal brutál módon tudunk veszekedni. Ugye elsősorban az a felnőttek benyomása, hogy én ilyen olyan szemtelen vagyok..csak az a baj, hogy nem látják az egészet:D Elmesélek egy sztorit. Siófokon nyaraltunk a nagyimmal. Elromlott a szivattyú kapcsolója, próbálta megcsinálni..oda mentem, hogy én megcsináljam hát nem adta oda..nem elvettem tőle csak hosszú idő után végre átadta nekem..sikerült megcsinálnom. Aztán ekkor a nagyim hirtelen felkapta a slagot és elkezdett locsolni engem jéghideg vízzel amikor megvoltam fázva..kihúztam a szivatyút majd számon kértem hogy normális-e, mi a fenéért csinálta ezt..elvettem tőle a slagot eldobtam de ezekután megfogta a karom és elkezdte ütni de valami roadt erősen, szét marta kb..én nem ütöttem meg hiszen a nagymamám..aztán nagy verekedés (ezalatt azt értem ő ütött meg káromkodott én meg tűrtem)lett belőle. Anyám sajnos ezt nem látta, de sokszor van olyan hogy már elege van abból, hogy vitatkozunk a nagyimmal..nem kéne idősek otthonába rakni, tönkre teszi a családot :(
2013. szept. 19. 20:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ovazosan mondd meg az anyukadnak vagy az apukadnak. En is szoktam panaszkodni naluk a nagyszuleimre.
2013. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is meséld el ezt a szüleidnek.. nem akarom bántani a mamádat, de idős korban már elég sok betegség előfordulhat amit jobb időben kezeltetni, mielőtt még másban vagy saját magában kárt tenne.
2013. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukádnak szóljj.
2013. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el a szüleidnek.
2013. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!