Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentsem? Mi a menete?...

Feljelentsem? Mi a menete? Próbálom röviden. Sosem ütött meg a párom, tegnap estig. Elszakadófélben vagyunk, eddig úgy volt mindent le tudunk rendezni, de nagyon rondán átvert engem és a gyerekeket is. Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Tegnap aztán kiborultam,kiabáltam,sírtam,fenyegetőztem. Tudom,hogy minősíthetetlenül viselkedtem,de egyszerűen elszakadt a cérna,annnyira sokkkolt,hogy ilyen aljassságra képes,ilyen embertelenségre.Megütött,aztán elment a másik hölgyhöz. ma reggel a nagyobbik gyerek szólt,hogy néztem-e tükörbe.Teljesen befeketedett a szemem körül,pedig oldalt a csontot találta el,úgy látszik lehúzódott.Nagyon fáj,alig látok arra a szememre és iszonyú ronda is.Azóta észrevettem,hogy elvitte mindenünket,itthagyottt egy forint nélkül 2 gyerekkkel,egyikük fogyatékkal él,gyesen vagyok vele.Évek óta mindent tűrtem,most nem vagyok hajlandó tovább. Gondoltam irány a rendőrség,feljelentem. De azt mondták vetessek látleletet,nekem meg most arra sincsen pénzem,bárhol kérdeztem mindenütt pár ezer forintért végzik el.Ilyenkor mi a teendő? lemehetek a redőrségre látlelet nélkül is? Hirtelen kérni sincs kitől,talán holnap,de jobb lenne,gondolom én,mielőbb intézkednem. Tegnap óta nem lehet elérni,most meg volt képe üzenni,hogy hogy vagyok? Semmmit nem aludtam,hasogat a fejem és megbénít a tehetetlenség,hogy itt ülök,miközben tudom,hogy lépnem kellene.És itt a gyötrő tudat,hogy az én felelősségem,ha a képen csapásról nem is tehetek,akkkor is én voltam az,aki ezt az embert társnak,apának választottam.Az én hibámból fog mocskosul szenvedni a kicsi,aki rajong az apjáért,bármily keveset is volt vele. Hol volt a józan eszem,mikor figyelnem kellett volna? Az emberek nem egyik napról a másikra lesznek ilyenek.Nem vettem,vagy nem akartam észrevenni és ez alól nem menthet fel senki. elnézést ha hosszú lett.

2013. szept. 20. 09:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
Vidd a gyereket!! nem is váratnak annyit.
2013. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is válj el tőle!

Teljesen megalázott, bármilyen módon is viselkedtél nincs joga ahhoz hogy megüssön, főleg úgy nem hogy neki van szeretője ha jól értelmeztem.

Na meg az hogy a saját gyermekétől vette el a pénzt. Ha téged nem is néz, de őket nézhetné.

Annyira a pénz volt a fontos számára hogy az volt az első amit elvitt!?

Menj a rendőrségre ott jobban tudnak tájékoztatni, és biztos van valamilyen mód ahogy meg lehet ezt oldani.

2013. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Megoldódott a gyerek felügyelet,rögtön indulok. Hálás vagyok a segítő szándékokért,feltétlenül "visszajövök" és elmondom mi történt,mit sikerült intéznem. Össszeszedtem magam, már nem sírok,nem zokogok, a kétségbeesés helyére egy kis egészséges düh került, ami cselekvésre ösztönöz. És ugye nem felejtem, hogy ami nem öl meg,az megkeményít. Még egyszer köszönet mindenkinek!
2013. szept. 20. 11:02
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
baromi nehéz lehet de büszke lehetsz magadra, h teszel az ügy érdekében és nem hagyod magad elnyomni!
2013. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a te helyzetedben

Sajnos kétszer is beleválasztottam én barom!!!!Dögöljön meg összes ilyen szemétláda!!! Én is tettem feljelentést.Egy tanács, kedves kérdezö, nagyon FONTOS :kérj távoltartást a rendörségen haladéktalanul

Annak a szemétnek meg semmit ne mondj, azt se , hogy egyàltalàn bementél a rendörségre.Ahànyszor újra odamegy hozzátok patáriázni, AZONNAL HIVNI A RENDÖRSÉGET! Én amugy azt hittem, hogy semmi nem lesz abbol, hogy feljelentettem.Egy évig huzodott, addig jó párszor hívtam rendört, mentem be hozzájuk.Vêgül zaklatásért felfüggesztettet kapott.Ha bârmit tesz két évig, azonnal viszik.

Nagyon szoritok neked és.mihamarabbi gyógyulást kívánok minden értelemben!:(

Késöbb visszanézek mert izgulok érted.üdv. Anita

2013. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Lemész a rendőrségre, megmondod, hogy feljelentést akarsz tenni. Ők hivatalból kihívják a mentőket, ők vizsgálnak meg. Ha el akarsz állni mégis a feljelentéstől menet közben, akkor nem kell bemenned velük a kórházba, de ha maradsz a feljelentésnél, akkor be kell menned velük. Ott veszik a látleletet. És igen, jelentsd fel.
2013. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Azonnal irány a rendőrség,akár gyerekestül!Ott szépen elmeséled,mi történt,és hidd el,tudnak neked segíteni bármiben.
2013. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
53%
Kitartás!
2013. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
53%
kitartás! :(
2013. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
53%
Sok erőt a továbbiakhoz. Olvastam már korábban kiírt kérdésedet a helyzetetekről. Nagyon sajnállak, remélem sikerül valami segítséget szerezni, és lépni!
2013. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!