Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzzem meg a páromat...

Mivel győzzem meg a páromat arról, hogy cserélje el a házat az anyukájáéval?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy háza, a tesója a szomszédja. Anyósom pár utcával távolabb lakik és mindig sógoroméknál van. Ezért arra gondoltam, hogy házat cserélhetnénk. Csak a párom kéne meggyőznöm. De hogy?
2013. szept. 21. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a két ház teljesen egyforma, egyforma állapotban, ugyanakkora telekkel, ugyanolyan elrendezéssel?
2013. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
LOL.
2013. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Én ott akadtam el hogy miért?

Amugy meg indokokat kell adni miért lenne ez nekik jó. Én jelenleg azt se értem neked miért lenne ez jó.

Persze nem nekem kell érteni. De valószinű ennek a rájuk nézve elönyös részét kell nekik elmondani. Vagy meg kell őket zsarolni valami egész mással de az büncselekmény.

2013. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Minek kéne, hogy a tesód szomszédságában lakjon? Hogy még ennyit se sportoljon, mint ez a kis gyaloglás?
2013. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

gondolom az anyós háza nagyobb... :D

ha a ti házatok ér mondjuk 27 milliót, de az anyósé 32-t, akkor a különbözetet illik kifizetni

2013. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

nézzük másik oldalról...cseréld el a pasidat az öccsére!

Nem lecserélnéd a pasid csak el...

Te inkább ne kotyogj bele mások dolgába, majd a saját házadat úgy cserélgeted, ahogy akarod!

2013. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!