Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Hogy engedjem el?

Szeretők! Hogy engedjem el?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok szeretők? Bele szerettetek a pasiba? Hogyan tudtátok lezárni a dolgot,ha már úgy éreztétek "nincs tovább"?

2013. szept. 22. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A vége felé tudtam meg,hogy szerető vagyok(láttam a feleségével és a gyerekével).2 évig jártunk össze szexelni aztán nekem lett egy normál kapcsolatom.
2013. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szerető voltam, vagyis mondhatni hogy mégis, de a volt feleség miatt nem tudtuk felvallalni egy ideig a kapcsolatot, majd csak amikor elköltözött végleg otthonról, de aztan mar meguntam ezt a bohóckodast!
2013. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztalatból mondom, csak tanácsként. Lépj ki mielőbb a kapcsolatból. Akármit is mond neked, akármivel is bíztat a jövőt illetően lépj ki a kapcsolatból. Nem felelhet meg neked egy olyan partner, aki nem adja oda magát neked teljes egészében, akivel nem tudsz teljes életet élni, aki egy első mellé akar téged csak besorolni másodiknak.

Hogyan engedd el? Ezt tudatosítsd magadban, hogy a párod nem szerethet téged igazán, ha belemegy abba, hogy te (állítólagosan a szerelme) második legyél az életében. Gondold végig miket kaptál eddig tőle (időben, érzelmekben, programokban, anyagiakban, minden téren) és azt is gondold végig, hogy miket kaptál volna egy szingli nő/facér férfi oldalán. Látni fogod a különbséget, és lesz annyi, hogy elegendő legyen ahhoz, hogy máris ne érezd azt a "hű de nagy szerelmet". Szakíts vele, dobj ki mindent ami rá emlékeztet, zárd le magadban és lépj tovább. A jövőben pedig bele se menj olyan kapcsolatban ahol a párod nem teljesen szabad ember.

2013. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!