Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket férfiakat, mennyiben...

Titeket férfiakat, mennyiben befolyásolna egy ilyen helyzet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Csupán érdeklődőm! Adott egy hölgy fiatal húszon éves, nagyon csinos, szép és okos, rendezett háttérrel, van három gyermeke. Ti meghátrálnátok a gyermekek miatt egy komoly kapcsolattól, vagy nem zavarnának a gyermekek? Köszönöm előre is!

2013. szept. 22. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, engem nagyon zavarnának a gyerekek és ezért nem mennék bele a kapcsolatba.
2013. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen növel nem tudnék komoly kapcsolatban gondolkodni.

Saját családot, saját gyerekeket szeretnék!

2013. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de több ismerősöm van aki hasonló helyzetben volt, bár nem ennyi gyerekkel. Én ott azt láttam, hogy egy idő után a kapcsolat rovására ment a dolog, mert a férfiak szerettek volna saját gyereket, viszont csak 1-2-t, azonban ott voltak a nő gyerekei is. Nálad már az is gond lehet, hogy ilyen esetben 4-5 gyereketek lenne. Nagyon kevés az a huszonéves vagy harmincas pasi aki ekkora felelősséget felvállalna. Nem is beszélve arról, hogy az első éveket sem tudnátok kettesben tölteni, már alapból egy kész családba kerül a férfi. És azt hiszem férfi (és nő egyaránt) fél egy ilyen helyzettől. Én fordított helyzetben nőként sem szívesen kerülnék egy kész családba.
2013. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Huszonévesen 3 gyereke van és egyedülálló. Józan ítélőképessége 0 lehet, nem kellene ilyen.
2013. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Én is úgy vagyok vele, hogy saját családot akarok! A saját gyerekeimet akarom nevelni nem pedig másét!

Egy gyerek még TALÁN beleférne. Na de három? Ááááá kizárt!

2013. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nővel nem tudnék komoly kapcsolatban gondolkodni. Még egy gyerekkel talán, de 3-at felnevelni, aki ráadásul nem is az enyém vér szerint. Nem, köszönöm, de nem.
2013. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy mindenki őszintén válaszolt egyébként többek között erre a válaszokra számítottam, szerencsére nem vagyok egyedülálló jelenleg is boldog házasságban élek a gyermekeim apukájával, de felmerült bennem, ha az élet másként alakulna mennyi esélyem lehetne egy új tartós és komoly kapcsolatra, jelenlegi válaszokat nézve egyenlő a 0-val. Azaz ha másként alakulnának a dolgok egyedül maradnék a két pici lányommal, és a kisfiammal.
2013. szept. 22. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi van, aki belemenne, én nem, sajnálom. Három gyerek nekem sok lenne!
2013. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is 3 pici gyerekem van, de én már 30-as nő vagyok. Én is úgy gondolom, hogy ha esetleg egyedül maradnék, akkor nagyon nehéz lenne komoly kapcsolatot, társat találni. Esetleg egy olyan idősebb pasi, akinek már nagyok a gyerekei, tehát már nem akar saját gyereket, viszont nem is kell még évekig, évtizedekig 4-5-6 gyereket felnevelni, mert az biztos nem lenne jó hatással egy friss kapcsolatra. Nem tudnánk soha kettesben lenni.

Nekem 20-on évesen még egy gyerekem sem volt.

Laza kapcsolat (nincs együttélés, nem minden nap találkoztok) esetén viszont szerintem nem számít a gyerek, feltéve, hogy van kire bízni őket.

2013. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Egy többgyerekes anyának nyilván sokkal nehezebb párt találni, mint egy olyannak, akinek nincs gyereke, de nem lehetetlen. Találkozhat olyan elvált apukával, akinek szintén van egy-két gyereke, és azzal ki tud alakítani boldog kapcsolatot. Sőt azért vannak olyan férfiak is, akik bevállalják a többgyerekes anyát akkor is ha nekik még nincs gyerekük. Biztos nehezebb őket megtalálni, de léteznek. Ismerek olyan ötgyerekes anyukát, akinek sikerült. A férfinak is vannak gyerekei, igaz azok az exfeleségnél élnek. Szóval nem lehetetlen a dolog.
2013. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!