Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő közötti barátság?

Férfi és nő közötti barátság?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel ~ 2 éve ismerkedtem meg. Nagyon kedvelem őt, de nem vonzódom hozzá, mint férfihoz.

Sajnos nem tudunk sokat talákozni, mert ő is és én is elég elfoglaltak vagyunk, de gyakran beszélünk telefonon, sms-ek stb. Olyan kapcsolat amibe belefér a "szeretlek" , ölelések, stb. Nekem van barátom, neki pedig mindig van valaki az életében, tényleg baráti ez az egész.

Nem is tudom miért tettem fel ezt a kérdést .. talán csak érdekel, hogy nektek lányok van e olyan pasi az életetekben, aki nagyon fontos, veszekszel miatta a pároddal, hiányzik ha nem találkoztok huzamosabb ideig stb..

Alig tudok róla igazából valamit, nem is sikerült még teljesen megismernem őt, de tudom hogy vele jobb, mint nélküle.. tipik az a kapcsolat, amiről nem tudod hogy valójában mi köt hozzá, mitől olyan fontos, de örülsz annak, hogy van ..

Ti hisztek abban, hogy tartósan lehet ápolni nő-férfi barátságot, és az esetleg fellángoló érzelmeket elnyomni, mert nem akarod elrontani stb .. ?

(Én például 100%, hogy leplezném vele kapcsolatban, ha lennének érzelmeim, mert nekem van ő annyira fontos, hogy nem állítanék be egy ilyennel hozzá )


2011. márc. 8. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van férfi barátom, több éve, soha nem volt és nem is lesz közöttünk semmi. Nem is tűnik fel egyikünknek sem, hogy az ellenkező nemhez tartozunk.
2011. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, ha a férfi és a nő is érett gondolkodású, elkötelezett ember, akkor lehet közöttük kölcsönös érdeklődésen, tiszteleten alapuló barátság.
2011. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Szerintem igenis van. Legalábbis nekem van egy nagyon jó lány barátom idestova 4 éve, és véletlenül sem akarok összejönni vele, pont azért, mert nagyon jól megvagyunk és nem akarom elrontani vele a barátságunkat. Közben nekem hol van barátnőm hol nincs, neki pasija szintúgy, de megvagyunk.

19F

2011. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is VOLT ilyen barátom. Hangsúlyozom : Volt.


Aztán többet akart...én meg nem, majd becsajozott és eltűnt az életemből..


Ez van.


Sajnos szerintem nem létezik barátság nők és férfiak között. Én úgy vettem észre hogy a pasik mindig többet képzelnek bele a dologba, és ők azok akik mindig többet akarnak :(


Szerintem...


Aztán lehet lepontozni...

2011. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy homoszexuális férfi a legjobb barátom,még vásárolni is elviszem,irgalamatlan izléses igényes,nem úgy mint némelyik heteró pasi.Aludni is merek egy ágyban vele ha úgy alakul.


De heteró nő és hetereó férki között nagyon ritka az igazi mély barátság,mert sok esetben az egyik fél tovább gondol a barátságnál egy idő elteletével.

2011. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Férfi oldalról nem is van nagyon jó barátnőm, akivel egy húron tudok pendülni és vélhetőleg sosem lesz köztünk szex. Arra azért törekedek, hogy a mindenkori párom legyen a legjobb barátom is. Ez együtt jár az elköteleződéssel. Ő tud rólam a legtöbbet, hozzá vagyok a legközelebb stb. Tehát azzal a nővel, akivel barátok vagyunk a távolság mégis kicsit nagyobb. (Régebben ismerem, mint a mostani páromat, ismerte az előző páromat is, én is ismertem az Ő előző párját, ismerem a mostanit is.) Tehát egyszerűen és tényszerűen: van ilyen. Ez egyből értelmetlenné teszi azt a kérdést, hogy lehet-e ilyen? Hiszen van. ;)
2011. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze vannak olyanok, amikor tényleg barátságból szerelem, de örülök, hogy ti is alá tudjátok ezt támasztani és nem a kliségyár szöveg, hogy egyszer az egyik úgyis többet fog majd érezni stbstb .
2011. márc. 8. 17:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem IGAZI barátság csak 3 esetben van:- Szex után

-Ha mindkettő fél szerelmes egy másik emberbe.

Ha nagyon gyerekkorod óta vagytok barátok.


Én nem hiszek benne, hogy lenne barátság Nő és férfi között..A tapasztalat és a környezetem is ezt mutatja.

2011. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Örökös meddő vita. Létezik és kész. Az sajnálatos, ha valaki még nem tapasztalta meg. Rengeteg olyan eset van, mikor egy fiú és egy lány úgy ismerkedett meg, hogy egyikük vagy mindkettőjük kapcsolatban volt, és akkor románc helyett barátság alakult ki.

Nekem 22 éves fiúként sok lánybarátom van, akikkel csak baráti szinten mozgunk, mert mások az elképzeléseink. ^-^ Testvérekként tekintünk egymásra, de ez nem baj. :D

2011. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem csak tisztázni kell magadban a dolgokat és nem szabad összetéveszteni a szerelemmel ..

Ha nem úgy ismerted meg, hogy "Na az a pasi kell nekem", hanem csak úgy alakult, szimpatikus volt stb .. akkor ezeket le lehet gyűrni és nem szabad hagyni összekúszálódni a dologkat.. SZERINTEM!

Nekem is van, hogy arra gondolok, hogy vajon mit csinál, meg ha tudom, hogy találkozik egy nővel, akkor vele mit csinál és így tovább, de tudom, hogy nem érdekel úgy mint férfni, szóval akkor csak annyi lehet az egész, hogy talán félek, hogy elveszítem. Aztán elhesegetem, hogy hülye vagyok és megy minden tovább .. csak észnél kell lenni és akkor tud működni szerintem .. :)

Gondolom valami ilyesmire gondolt az egyik válaszoló is, aki azt írta hogy érett godolkodású vagy valami hasonló.

2011. márc. 8. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!