Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a féltékenységemmel...

Mit tegyek a féltékenységemmel? Már a párom agyára megyek, és saját magamat is idegesítem.

Figyelt kérdés

Régen volt egy olyan szitu, hogy a közös ismerősünk, a szomszéd, a páromnál járt masszírozni.

Nem tudom lefeküdtek e, mi akkor épp fasírtban voltunk. Mikor rákérdeztem mindketten tagadták. Aztán már elismerték, hogy igen megmasszírozta de nem történt semmi.

A nővel már nem tartjuk a kapcsolatot (mert egy k...), de félek hogy a hátam mögött mégis beszélnek néha.

A szomszéd fia azért néha beszél a párommal (én nagyon nem örülök neki), mert sztem a srác kétszínűsködik.

Hétfőn a szomszéd telefonjáról beszélgetett valaki a párommal, vagy a nő vagy a fia.

Ráförmedtem a páromra, mert az írásokból az jött le, hogy amíg én nem voltam itthon, ők találkoztak.

Csak erre a nőre vagyok féltékeny, mert tudom milyen erkölcstelen, és hogy a jelenlegi párját is csalja. (A szerető nevét is tudom)


Nem tudom hogyan tudnék ezen túllépni. Nyilván a költözés lenne az első, de a párom nem szeretne még (anyagi okok miatt, meg igazából az albérlet is remek, és a lakástulaj is rendes)

Leginkább a nőben nem bízom, tudom hogy amíg barátkoztunk mennyire eltudta adni magát.

22N


2013. szept. 24. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem is van olyan ismerősöm, aki egy utolsó r!banc, mégse akadok ki, ha találkozik a férjemmel, mert tudom, hogy bottal se nyúlna hozzá. A te pasid meg már masszírozgatta a nőt... Te nem csak a nőben nem bízol meg, hanem párodban se. És ez itt baj.
2013. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

" Nyilván a költözés lenne az első"


Ha meg akar csalni, máshol is megfog csalni. Egyébként botrányos dolgokat írsz, élőben katasztrófális lehetsz.


23F

2013. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a párom nem feküdne le vele, mert kapna jobbat is...

Csak a nőtől félek, hogy kavarni akar közöttünk, és ha felveszi a párommal a kapcsolatot, tudja hogy az közöttünk feszültséget okoz.

2013. szept. 24. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha egyszerűen nem foglalkoznál vele, ezzel pedig a szomszéd nő is azt látná, hogy tökre hidegen hagy téged, titeket, ha ő felbukkan a színen? Akkor egy idő után szépen lekopna.
2013. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen az lenne a legjobb ha nem foglalkoznék vele.

Már mondtam a páromnak, hogy nem tudok ezen túllépni, bennem ez egy olyan tüske ami belülről felőröl, és mi lenne ha inkább szakítanánk.

Könyörgött, már majdnem sírt, hogy ne törődjek a nővel, mert engem szeret és nem érdekli az a k.va.

De az én fejemben akkor is ott van az a hülye gondolat.

2013. szept. 24. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Mintha anyámat hallanám!! Fater 1 éve elköltözött,én és öcsém nem beszél vele 2 éve. Kb ennyi lett anyám qvantum fizikusi(kb mint a tied) hozzá állásához.
2013. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PrettyVillain válasza:
22 évesen ilyen hárpia vagy, mi lesz később, amikor még fásulsz kicsit? Amúgy ha te mindent megteszel a párodért, akkor nem kell attól félni, hogy megcsal. Ennyi az egész. Néha masszírozd meg te is, biztos ami biztos.
2013. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Senki nem masszírozgat idegeneket ok nélkül. Munka vagy szex.


A nőt utálod a pasid görény. Le kellene lépned kiscsibe!

2013. szept. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

.....Tudom, hogy a párom nem feküdne le vele, mert kapna jobbat is..

Kedves kérdező, látszik, hogy még fiatal vagy..a pasikat, ha van rá alkalmuk, nem nagyon érdekli az olyan, hogy nem fekszik le egy nővel, mert kaphatna jobbat is. Jó neki az ami adódik.

Fiatal vagy, mi szükség neked erre az egészre? Én a helyedben költöznék, de egyedül, hagynám az egész társaságot ott, ahol van, boldogítsák egymást, csak engem hagyjanak békén!

2013. szept. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel a párod többször kijelentette, hogy őt nem érdekli az a nő, sőt már odáig is eljutottatok, hogy sírva könyörgött neked, hogy ne hagyd el, már igazán bízhatnál benne. Ha meg nem a párodban nem bízol csak abban a nőben, akkor miért a párodat gyötröd ezzel? Ilyet nem szabad csinálni egy párkapcsolatban, mert ezt nem szereti senki ha így bánnak vele, ezt előbb-utóbb a te párod is megelégeli.

Ne foglalkozz azzal a nővel se, meg más nőkkel se. Inkább magaddal foglalkozz. Meg kell növelned az önbizalmadat, meg kell ismerned magadat jobban, hogy helyesen tudd kezelni az ilyen szituációkat. Önbizalom növelő tanfolyamra menj el és tanuld meg magad jobban értékelni, hogy a jövőben ne az épp aktuális párod igya meg a levét a viselkedésednek.

2013. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!