Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális apám,...

Szerintetek normális apám, aki ma vacsora közben felpofozott, mert meggylekvárral ettem a rántott húst?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Más gasztrokultúrákban bevett elem, hogy savanykás-édes lekvárral kínálják a sülteket, fasírtokat, rántott dolgokat (pl. áfonyalekvárral a rántott sajtot).


Volt már hasonló banzáj itthon: amikor az uborkasalátára (ami nálunk ecetes-cukros-sós lében úszik) tejfölt raktam, hasonló játszódott le még nyár elején.


Én pedig szeretek kísérletezni az étellel, anyukám hagyja is. Apám külföldön dolgozik, nincs gyakran itthon. Szerinte a húsleveshez és a főzelékhez is kenyeret kell enni, pedig itthon mindenki tudja, hogy az teljesen egészségtelen.


Milyen alapon határozza meg, hogy mit egyek mivel?


2013. szept. 24. 22:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé diktátor típus lehet apukád..:S Kemény, hogy ezért felpofozott! Még ha azért teszi, mert pazarolod az ételt...de most nem mindegy neki, hogy mit mivel eszel?! Ilyenért normális ember nem üt, max tesz egy vicces megjegyzést...
2013. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális! Én tejfölt is ettem volna hozzá...
2013. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%

"meggylekvárral ettem a rántott hús"


Nem tudom, hogy miért zavarta, amikor nagyon is jól lehet hányni tőle...

:)

2013. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Ez most tényleg igaz?

Nem normális. Akkor sem, ha hülyeségnek tartja.

2013. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legfurcsább az, hogy 23 vagy, és hagyod, hogy apukád felpofozzon. Az én apukámtól sz@rt is ehetnék a sült húshoz, akkor se pofozna fel, pedig gyerekként kaptam ki tőle, nem is egyszer. Hozzátenném, hogy jogosan. Közöld vele, hogy még egy ilyen és feljelented. Felnőtt nő vagy, ne pofozgassanak már... Akkor se, ha ott élsz. 26N
2013. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Vagy, ha férfi vagy, akkor se, tökmindegy.
2013. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
3%

A főzelékhez nálunk is kenyeret eszik mindenki, és nem egészségtelen. Az uborkasalátába mindig teszünk tejfölt és pirospaprikát is, de lekvárral semmiképpen nem enném a rántott húst. A kettő nem passzol össze.

De a pofon ezért túlzás.

2013. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
senkinek nincs joga ehhez a viselkedéshez, még ha az édesapád is! Én feljelenteném. Ez nem normális...
2013. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
7%

Mi szoktuk enni bizonyos ételekhez áfonyaszósz,almaszószt.

A rántott hús pont az az étel amit nem szoktak szósszal enni.

Rántott sajthoz tényleg nagyon finom az áfonyaszósz.

Ahogy a svéd húsgolyóhoz is.

De rántott húshoz?? Végül is nem rontja el..De tény nem passzolnak

2013. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

A rántott sajtot itthon is szokás áfonya lekvárral enni, gyerekkorom iskolai menzáján pedig rendszeres étel volt a sült hús gyümölcsmártással (mint a sűrűbb gyümölcs leves).

Az ubi sali tejföllel finom.

Húsleveshez kenyeret enni? Ezt még sohasem hallottam :)


Egyen mindenki azt, amihez gusztusa van.


A pofozkodás pedig nem megengedhető, semmilyen korban sem.

Apukád nem teljesen normális.

2013. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!