Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a brutális párom...

Mit tehetnék a brutális párom ellen?

Figyelt kérdés
Jelenlegi párom sokszor megver,próbáltam már többször elszökni tőle de csak anyámhoz tudok menni ott pedig megtalál. A rendörség tehetetlen, azt mondják nem tehetnek semmit ellene, hiába viszik be pár óra múlva kiengedik. Tudom, hogy nem kellett volna összejönnöm vele de nem gondoltam, hogy ez lesz és az anyám elől hozzá menekültem. Mit tehetnék?
2013. szept. 27. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts, tegyél félre pénzt! Komolyan! Amikor összejött annyi, hogy lépni tudj, keress albérletet messze. Anyádnak se mondd el, hogy ezt tervezed. Amikor nincs otthon pakold össze, ami fontos és menj el! Hagyd ott örökre! (Barátom anyukájának segítettünk ebben, mert a rendőrség sz .rt sem ér, már bocs.)
2013. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk hagyd el és kezdj saját életet.
2013. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feljelented.. Bíróságra mész, testi sértés miatt. 1-től 5 évig terjedő börtönbüntetés jár érte. De ha mindig visszamész hozzá, akkor ne csodálkozz ha állandóan fenyegetőzik anyádnál mert újra odamenekültél..
2013. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Hívd fel a NANE-t, szoktak segíteni.
2013. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hiába jelentem fel, a rendörség nem tesz semmit.
2013. szept. 27. 18:10
 6/7 zabmester ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy itt próbálj segítséget kérni: [link] (telefonszám alul)
2013. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendőrségen feljelentés,orvosi látlelettel,jegyzőkönyv másolat kérés!! Ha nem történik semmi,bírósághoz fordulhatsz,megvan a jogalapod.
2013. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!