Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak a végsőkig képesek...

A férfiak a végsőkig képesek lennének tagadni, ha megcsalják a feleségüket?

Figyelt kérdés
Mindenki azt beszéli, hogy megcsalt a férjem, még a saját unokatestvére is ezt mondta nekem, sőt el is mondta, hogy azért, mert a kisbabánkkal törődtem és ő háttérbe szorult, nem vittem neki az ágyba a reggelit. De hát egy pár hónapos baba mellett? 1-2 óránként szopizott, utána fejtem, örültem, ha megfőzök és ellátom a házimunkát és egyebek. Összebújni akartam vele, ő volt mindig elutasító. Most azt mondja mindez hülyeség és ő szeret, sosem csalna meg. Higgyem el, már ő is hallotta miket beszélnek és őt is kérdőre vonták már, de hazugság minden! Nem tudom hihetek-e neki. Egy időben tényleg nem érdekeltük és veszekedtünk, sokat bulizott, hajnalban járt haza, majdnem el is váltunk. Szerintetek képes tagadni és a szemembe hazudni folyton? Tudja, hogy nálam egy ilyen tett megbocsájthatatlan és undorító.
2009. nov. 7. 10:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi valóban tisztel és szeret egy nőt akkor nem csalja meg. Ennyi. Közeli vele hogy nem kell és keres mást. De ennél kényelmesebbek.
2009. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! Tapasztalatom szerint igen. Én is épp készülök kiírni hasonló kérdést,mert bár tudom milyen okai lehetnek a tagadásnak,de egyszerűen nem értem és hátha hallok valami új alternatívát. Sajnos az a része is ismerős a dolognak,hogy felháborodik és azt kérdi ki mondta.Bár esetemben még nem 100%,illetve addig nem tudom 100-ra venni,míg be nem vallja,de a múltkor (egyszer már megbocsátottam azt,amire azt hittem sosem lennék képes) a végsőkig tagadta. Nemtudom mi lett az annói bizonytalan helyzetedből!? De remélem minden rendben alakult.
2013. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!