Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak a végsőkig képesek...

A férfiak a végsőkig képesek lennének tagadni, ha megcsalják a feleségüket?

Figyelt kérdés
Mindenki azt beszéli, hogy megcsalt a férjem, még a saját unokatestvére is ezt mondta nekem, sőt el is mondta, hogy azért, mert a kisbabánkkal törődtem és ő háttérbe szorult, nem vittem neki az ágyba a reggelit. De hát egy pár hónapos baba mellett? 1-2 óránként szopizott, utána fejtem, örültem, ha megfőzök és ellátom a házimunkát és egyebek. Összebújni akartam vele, ő volt mindig elutasító. Most azt mondja mindez hülyeség és ő szeret, sosem csalna meg. Higgyem el, már ő is hallotta miket beszélnek és őt is kérdőre vonták már, de hazugság minden! Nem tudom hihetek-e neki. Egy időben tényleg nem érdekeltük és veszekedtünk, sokat bulizott, hajnalban járt haza, majdnem el is váltunk. Szerintetek képes tagadni és a szemembe hazudni folyton? Tudja, hogy nálam egy ilyen tett megbocsájthatatlan és undorító.
2009. nov. 7. 10:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos szerintem 99.99% hogy megcsalt, hisz egy családos ember mért bulizgat és marad ki hajnalig. Az én nejem is győzködött hogy csak a barátnőkkel táncikál, és hogy nem csalna meg, aztán meg nesze neked kiderültek a fiu ügyei.Pedig tűzbe tettem volna érte a kezem, én ugyéreztem sinen van az életünk. Lakás, autó, egy csodálatos kisfiu. És láss csodát mégis. Akár bevalja akár nem innentöl már sajnos nem lesz régi az életetek, és a gyerek érdekei a legfontossabbak, nem elsősorban hogy legyen mellette egy apa, hanem nyugi legyen körülötte, hisz hiába maradtok együtt ha ezután mindig veszekedtek, na az bizti nem hiányzik a gyereknek. Nekem is szörnyü hogy hétvégente látom a fiam, de legalább nem azt látja hogy nyirjuk egymást a nejemmel.
2009. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Ne akarj semmiféle nyuszit kiugrasztani, örülj, hogy veletek van a férjed, és szeret téged. Egy férfi akkor szokta bevallani a megcsalást, ha már nem a feleségéhez, hanem a szeretőjéhez kötődik érzelmileg, mert számára a szexuális félrelépés önmagában nem jelent semmit. Nem fogja közölni veled, mert ha esetleg meg is csalt, teljesen feleslegesnek érzi, hogy ezzel bántson téged. Ha a családodnak egy cseppnyi esze lenne, nem hergelnének ilyen kijelentésekkel. Hidd el, nagyobb tragédia is történt már az életben, mint hogy egy férfi máshol verte ki a farkát. Az önérzeted nyalogatása helyett inkább nőjj fel ahhoz a feladathoz, hogy most már feleség és családanya vagy! Nem minden férfinak meg egy csapásra a családapaság, veszekedés és vádaskodás helyett inkább segíts a férjednek, hogy ő is felnőhessen a feladathoz!
2009. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi félrelép és azonnal nem bukik le, elhiteti magával, hogy meg se történt. "Eltemeti" a dolgot és továbblép. Egyszerűen nincs lelkiismeretfurdalása a nővel ellentétben. És igen, épp azok a "rondák" szoktak kéznél lenni, azokra szokták kenni az ártatlanságot. Ha pedig elkotyogta /ami még bizonyitható is/, biztosra veheted, hogy megtette. Valószinű már szánja-bánja, de ez a tényeken nem változtat.
2009. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

az nem jelent semmit, hogy azt mondta a nőre, hogy ronda...

az én férjem, amikor szóba került a szeretője, azt mondta, hogy:"ugyanmár, az egy öreg nő!" erről ennyit.

2009. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
29F, én elmondanám. Persze az eddig válaszoló hölgyek közül nem sokkal maradnék pár hétnél tovább bármiféle kapcsolatban, de a higgadtabb nő megérdemli, hogy ne játsszunk a bizalmával. Lassan egy évtizede tart, és nem a tudatlanság vagy a "túlzott bizalom" tartja össze, de ugyanúgy nem is a zöld szemű idióta szörny. És hadd válaszoljak egy fel nem tett kérdésre is: ha barátnőm féltékeny típus lenne, akkor úgy sejtem, idővel talán rá tudott volna venni, hogy titokban szervezzek más nőkkel ezt-azt. Talán, mert kellene az én döntésem is hozzá, de nagyon megkönnyítené egy vádaskodó hülye buksza. Csak szólok, hogy nem csak annak van "mindig igaza a végén", aki rosszat hisz másokról.
2009. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Miért egy nő szerinted beismeri?
2009. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Oldalakat tudnék írni arról, mi mindent tagadott le a férjem, hogy nincs neki szeretője. A végén már nevetni is tudtam rajta, annyira szánalmas volt. A végsőkig tagadott mindent. Mindent. A végén már a barátnőjét is komolyan megsajnáltam, hogy valyon tudja-e milyen frankó pasit választott magának.
2009. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
51%

Én személy szerint úgy gondolom, hogy lehet alapja a sok beszédnek, mert ahogy itt már említették: Nem zörög a haraszt... Ha úgy gondolod, hogy megcsalt, akkor tedd meg a szükséges lépéseket. De én ahogy jártam a következő (már túlvagyunk a váláson, tehát tagadni nem volna értelme): valóban volt egy hölgy, akivel igencsak kellemes beszélgetéseink voltak, de sohasem történt köztünk semmi. Feleségem mégis kikiáltotta ország-világ előtt a szeretőmnek. Nem értem miért, de mindig működött bennem egy fék, ami a hölgyekkel egy kis flörtnél tovább sosem engedett (gondolom, ezt hívják hűségnek). De egy kívülálló csak azt látja hogy igencsak megértjük egymást, és ez már gyanús. Amilyen jóindulatú emberek vannak, nagyon hamar kiegészítik fantáziából a látottakat. És elég, ha csak egy ilyen fantáziadús ember (esetleg visszautasított potenciális szerető) elmondja valakinek, aki továbbadja, és még tovább, és még tovább. Ebből lehetnek komoly tűzvészek :)))

Ami a tanulság (szerintem): Minél előbb öntsetek tiszta vizet a pohárba, és ne másoknak higyj. mérlegelj, és lépj, de ha halogatod, akkor te magad készülsz ki idegileg a bizonytalanságban.

2009. nov. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen, képesek. Az apám az életünkre esküdözött hogy nincs senkije. Mégis lelépett egy nővel aki 4 hónapos terhes volt már tőle. Szerinte az nem is volt megcsalás mert ő érzelmileg elhidegült már az anyámtól. (aki persze erről nem tudott....)
2009. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Itt már mindenki a saját rossz tapasztalatait irogatja, de azért nem gondoljátok, hogy ha egy férfi valóban tisztel és szeret egy nőt, akkor bevallaná a dolgot? Nem azt mondom, hogy ezesetben sosem csalna meg, lehet, hogy egyszer valóban előfordult, de ne felejtsd el, hogy te nem egy múló kapcsolat vagy a számára, a felesége és a gyermeke anyja vagy. Gondolom azért vállaltad, hogy vele éled le az életed, mert bízol benne és te is szereted. Ha már ennyiszer rákérdeztél és még mindig tagad, akkor hagyd, ha esetleg mégis megcsalt és nem mondja el, akkor sem lesz pofája többször megtenni, mert most akkor biztos megijedt volna, de szerintem egy tisztességes férfi már bevallaná. ...és ahogy írtad is, előbb-utóbb úgyis kiderül, tehát éld tovább a normális életeteket és ne rontsd el azzal (ne kergesd bele egy megcsalásba), hogy annyit beszélsz róla, a végén még azt fogja érezni, hogy ha már úgyis azt gondolod róla, akkor miért ne!
2009. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!