Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy testvéremmel...

Az normális, hogy testvéremmel sokszór nem egyetértérünk?

Figyelt kérdés

#család #kacsolatok.
2013. szept. 28. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk a helyesírásban?
2013. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ.Ha nagyon sok dologban nem,az már nem túl jó.

De ha egy-két dologban néha nincs meg az egyetértés,az még nem olyan rossz.Hisz nem lehettek mind a ketten ugyan olyan véleményen mindenben.Nekem is van egy nagy testvérem,vele néha,igen ritkán van ilyen és nagyon jól kijövünk,viccelődünk:)

2013. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem magyar vagy?
2013. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát téged már megérteni is nehéz, nem hogy még egyetérteni veled...
2013. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy meg kell kérdeznem, de neked a magyar az anyanyelved, vagy csak később tanultál meg magyarul? Remélem ez utóbbi, mert még csak egy mondtatot sem tudsz úgy összerakni, hogy az egy helyes magyar mondat legyen, a helyesírásról pedig ne is beszéljünk.

Ha nem ez az anyanyelved, akkor sajnálom, hogy ilyen durván fogalmaztam, szép dolog, hogy valaki meg szeretne tanulni magyarul. Viszont ha az, akkor mélységesen szégyeld el magad, és az anyukád is, hogy nem tanultatok meg beszélni és írni sem. Ha ezt az én imádott magyartanárom meglátná, most rögtön felakasztaná magát, de lassan már én is itt tartok.

2013. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!