Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanátok a kapcsolatot...

Megszakítanátok a kapcsolatot a születiekkel a párotok kérésére?

Figyelt kérdés
Sohasem értettem, hogy a szüleim miért gyűlölik a férjem, mert okot szerintem soha nem adott rá, de most ráfogták, hogy felgyújtotta a gabonaszárogatójukat és ezzel átlépték szegény férjem ingerküszöbét, mert a rendőrségen kötött ki miattuk ártatlanul. Azt szeretné, ha semmi közünk nem lenne többé a szüleimhez, ezért meg kell szakítanom velük a kapcsolatot, vagy ha nem, akkor elhagy. Nagyon haragszom a szüleimre, de szeretem is őket, ezért nem tudom, hogy mitévő legyek!
2013. okt. 2. 11:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

Azért ez nem így megy, valamiért csak nem kedvelik.

Korkülönbség van?

Akkor szakítanám meg max., ha tényleg ok nélkül utálják, DE akkor nem, ha a párom kéri!!!

2013. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
Én ezért megszakítanám a kapcsolatot és csak akkor állnék velük ujra szóba ha bocsánatot kérnének a férjemtől.
2013. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon durva helyzet. Fogalmam sincs hogy mit tennèk. Ha 100 szàzalèkban hinnèk a fèrjem àrtatlansàgàban, akkor Tènyleg meggondolnàm, hogy megszakítom a kapcsolatot. De valami oka csak van a szüleidnek, hogy ennyire utàljàk. Ez nagyon szemèt húzàs volt tőlük.
2013. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%

Nem..


De ez az eset nem az, hogy a férjed kérte.

Az alaptalan gyanusítgatás, és viselkedésük miatt igen megszakítanám.

2013. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid mit mondanak miért nem szeretik?

Ha alaptalanul megvádolnák, és a rendőrségre jutna emiatt, ezen én is berágnék rájuk, és mosolyszünet lenne. De csak ha tényleg nincs okuk a szüleidnek. Derítsd ezt ki, miért utálják.

2013. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Tudod te mekkora sz.arházinak kell lenni ahhoz, hogy ilyet kérjen a feleségétől?
2013. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Az a bajuk, hogy nem egy gazdag értelmiségi úriember, mint amit szerintük éremelték. Folyton parasztnak mondják, pedig ők is viág életükben a földeken dolgoztak.
2013. okt. 2. 11:49
 8/43 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem, hogy ennyi a baj.

Párod hogy áll hozzájuk? Mert ha ő is csak támad, akkor nem csoda, nem tartják úriembernek.

2013. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Ő nem bántja őket, most is segíteni ment, mikor csőbe húzták.
2013. okt. 2. 11:52
 10/43 anonim ***** válasza:
70%

Nézd Kérdező, nálam már a #7-ben leírt dolog okán is rezegne a léc, és egyáltalán nem kellene hozzá a párom kérése...

A kérdésben szereplő ok miatt meg igen, egyértelműen megszakítanám, nyilván nem tűrném, hogy a szüleim a párom ellen bűntettet kövessenek el... a hamis vád meg az.

2013. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!