Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem féltékeny a szomszédu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem féltékeny a szomszédunkra, ti emiatt megszakítanátok a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Mindketten itthon vagyunk gyed-en, sokat járunk erre-arra a gyerekekkel. Nem is értem, a férjem mit gondol, hogy lemegyünk a játszótérre vagy az állatkertbe és beugrunk egy bokorba vagy nem tudom.

A gyerekek is kedvelik egymást.


A férjemmel próbáltam megbeszélni, ismerik is egymást, mégis mérges ha közös programot szervezünk.


2013. aug. 16. 16:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Egy nőre féltékeny vagy egy férfira?

Bár gondolom férfira, emiatt én nem szakítanám meg a kapcsolatot. Neked is jó, hogy van egy ember, aki ugyanabban a helyzetben van, mint te, akivel lehet beszélgetni és nem savanyodsz be. Férjed kezdjen valamit az önbizalomhiányával, és akkor befejezi ezt a hülyeséget :)

2013. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
A szomszéd férfi van gyed-en?! Vele mászkálsz? Hát ne csodálkozz,ha a férjed féltékeny!Te mit szólnál,ha te egész nap dolgoznál,a férjed meg a szomszéd csajjal lófrálna??? Na ugye!
2013. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
De ők kisgyerekkel vannak otthon. Bezárják őket a szekrénybe, amíg egymásnak esnek?
2013. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen, férfi.


De mégis mi történhet? Egész nap ott van a 3 gyerek, egy pillanatra sem vagyunk kettesben, ráadásul az esetek 90%-ában nyilvános helyen vagyunk.


Ő egész nap több nővel is "együtt van", ugyanis nem egyedül dolgozik egy lakatlan szigeten. Akkor én is legyek féltékeny mindegyikre?

2013. aug. 16. 16:50
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Jobb lenne otthon ülne, nem beszélne senkivel, csak szaros pelenkák között lenne egész nap, és mikor hazaér a kedves férje, akkor őt basztassa, mert nincs élete...

Akkor meg az lenne a baja.

2013. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Hat ha a gyerekek meg otthon vannak, akkor van alvas ido is. Na abban az idoben mi tortenik a ferjed szerint? De en is feltekeny lennek. Meg sztem mindenki es nem kell ezen csodalkozni. Egy darabig csak egyutt viszitek a gyerekeket ide-oda. Aztan ez megszokott valtozni. Ti is emberek vagytok szoval nem sok kivelet van aki nem esik bele ebbe. De legalabb erezd jol magad vele. :)
2013. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A mi lányunk 2 éves lesz, nekik van egy 3 éves és egy 8 hónapos fiuk. Nem egyforma a napirendjük, nem együtt alszanak.


Meg nem is arra kell gondolni, hogy egész nap együtt vagyunk. Egy héten 3-4x megyünk el délután játszótérre, játszóházba, esetleg állatkertbe. Ez tényleg olyan sok?


Én amúgy nem vonzódok hozzá és ő sem adja semmi jelét, hogy bármit akarna tőlem.

2013. aug. 16. 17:06
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könnyebb úgy, ha van egy jó ismerős, szintén gyerekekkel. EGyedül nehezebb lenne.

Kérd meg a férjed, ha ráér, menjen ő is veletek játszótérre, vagy állatkertbe. Ha összebarátkozna ő is az illetővel, lehet nem lenne féltékeny.

2013. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

"Ti is emberek vagytok szoval nem sok kivelet van aki nem esik bele ebbe."


Milyen világban élsz, amiben két ember mindenáron dugni fog, ha elég időt töltenek együtt?

2013. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

A férjed a nőkkel együtt dolgozik. Ülnek egy irodában gondolom és lesik a monitort...

Te meg a szabadidődet töltöd egy másik férfivel.

Biztos az is zavarja a férjedet, hogy ő nem lehet a ti gyereketekkel, de egy másik férfi igen. Csomó közös program, lehet a férfi olyan eseményeknél is ott volt/lesz, amire a férjednek esélye sincs.

Az meg külön csodás, ha még úgy is találkozol a pasival meg a gyerekeivel, amikor a férjed is otthon van, de nektek játszóterezni kell.


(Amúgy simán hívtok egy bébiszittert a 3 gyerekre, ti meg kivesztek egy szobát pár órára és meg is történt a dolog...)

2013. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!