Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is van igy? Nem tudom...

Másnál is van igy? Nem tudom meddig fogom birni.

Figyelt kérdés

Eljött a párom hozzám, egy héten egyszer látom, messzebb lakik tőlem, de a szülők befogták segiteni. Nem mondja hogy nem, 1x lehetünk együtt, akkor sem lehet, de hogy itt aludjon, arrol szo sincs :( Már déltől itt van, de beszélni sem igazán tudunk, se semmi...este sietni fog haza, megint alig leszek vele. Nem birom igy sokáig.És hiába beszélek...Annyira a torkomban van minden :(

17/L


2009. nov. 8. 16:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy állitolag a párom vállalta, hogy segit a szobát befejezni, mivel épitkezünk. Nem azt mondom, hogy ne segitsen, de azért...És egész nyáron igy ment tavaly, az éven is..pár vasárnap volt, hogy együtt voltunk, de megint kezdődik minden..
2009. nov. 8. 16:26
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

17 éves vagy, szerintem nem kéne egy ilyen problémás srác mellett elkötelezned magad. persze érthető ha ritkán ér rá, és az ember nem menekülhet mindíg a nehéz helyzetek elől, de szerintem ez nem az a kor amikor örök hűséget kell fogadnod.


21/f

2009. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de ő kell, hűséget fogadtam. Nem sirok, mert annyira nem ér rá vagy valami, de itthon is.. Rosszul esik, szülők is tudják, de mindig megkérik.
2009. nov. 8. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Én páromat is az elején mindenre befogták. volt hogy pestről haza kellett mennünk, hogy apjának segítsen. Aztán egyszer betelt nálam a pohár és mondtam neki, és mi van ha apád akkor hív mikor épp eksön van? kiszállsz belőem és rohansz haza? Mondtam hogy apád sem gondol arra, hogy netán együtt szeretnénk lenni, nem pedig feszt a telót lesni, hogy mikor hiv valamiért?

Aztán egy ilyen esetnél szólt az apjának, hogy bocs apu egész nap otthon voltam, most már nem érek rá. Mondjuk ő idősebb, de őt is erősen fogták anno. Ha a barátod nem áll a sarkára, hiába küzdesz. Ehhez ő is kell.

2009. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ha jól értem akkor a te szüleid fogják be a párodat. Hát ez pedig nem szép dologa te szüleidtöl sem.föleg ha tényleg szinte soha nincs nálatok. Ilyen szintü befogás akkor lehet ha a fiu ottlakik nálatok, vagy sürün ott van ott eszik, mosakszik stb...

A párod meg egy nagyon rendes gyerek és egyszer tuti eleg lesz belöle és akár téged is ott fog hagyni, mert ha mindig csak dolgozni megy hozzátok vasárnapokon, akkor tuti megunja egyszer.


Utáltam mindig az olyan fiukat akik egy szöget sem vernek be, vagy nálunk csak ültek ha apukám valami nehezet cipelt, de azért a szüleim sohasem használtak ki egyik barátomat sem.

2009. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te és a barátod is elég buták vagytok,hogy tűritek.
2009. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a TE szuleidrol van szo(ok robotoltatjak a parod),miert nem TE beszelsz veluk??????????????

Nem itt kellene panaszkodni es tanacsot kerni,hanem kerek-perec megmondani a szuleidnek a problemadat!!!

Ha arra mar felnott vagy hogy parod legyen,akkor arra is legyel felnott hogy ha problemad van ne sirankozz,hanem old meg a problemat!!!

2009. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolso: már nem egyszer beszéltem velük, de ezt feljebb le is irtam, ha jol emlékszem. Nem hinném, hogy a párom megunja, mivel ő mondta, hogy örül ha segiteni kell, mert megmondják hogy egész nap ki sem mászunk a szobábol. Az én párom is idősebb...Egyenlőre semmit nem tehetek, csak tűrök.
2009. nov. 8. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:

van egy elég közeli ismerősöm

harmincas férfi

volt neki egy barátnője

1-2 éve voltak együtt,nemsok találkozással...

nyáron a lány szülei belefogtak átépiteni a házat...persze az ismerősnek segitenie kellett,és végig jó képet vágott hozzá...hétközna amugyis megerőltető melo,hétvégén már csak pihenésre vágyott volna...de hogy nehogy rosszat mondhassanak rola,segitett...

nemsokkal később,szakitásra került sor...első indokok között volt,hogy neki mennyitt kellett dolgoznia a semmiért,még azt sem hagyták a szülők,hogy együtt legyen a párjával...

2009. nov. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
èn is azt mondom, hogy most lehet tetszik, neki vagy nem mondja hogy ..., de ha egyszer is veszekedésre fog kerülni a sor köztetek, akkor tuti az elsö indoka lesz hogy anyádék...
2009. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!