Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem sosem...

Mit tegyek? Úgy érzem sosem fogom úgy szeretni a páromat mint az exemet.

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten még jobban is szeretem, jobban kötődöm hozzá, de vagyok olyan szerelmes. Az exem volt az első férfi az életemben 5 évet tartott, tényéeg nagyon imádtam, az utolsó pár hónapban ábrándultam ki, addig szerelmes voltam belé. Pedig nem érdemelte meg, sokszor megbántott, megalázott, szakított velem, valószínűleg meg is csalt, mégis őt tudtam olyan tűzzel szeretni, ahogy mostmár nem tudok.

Pedig a párom fantasztikus ember, 1 éve vagyunk együtt, mindent megtesz értem, imád, tisztelettudó, becsületes, a legjobb ember a világon, tényleg minden nő ilyen férfira vágyik. Mégsem tudom úgy szeretni és ez kiborít. Mit tegyek? Elhagyni nem akarom, mert tényleg nagyon szeretem, nem szeretnék senki mást így, csak az az igazi tüzes, bolond szerelem, az nincs.

25/N


2011. szept. 22. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elhagyni a jelenlegi párod, akkor békélj meg a gondolattal, hogy vele nincs az a lángoló szerelem! Becsüld meg a jót! Ne járjon a gondolatod az exed után.
2011. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Sosincs két egyforma szerelem, és az első szinte mindenkinél a legkülönlegesebb, még ha nem is a legfelhőtlenebb. Én is az elsőt szeretem a legjobban, pedig azóta már volt pár barátnőm. Nem baj, ez így van rendjén, az elsőt mindig szeretni fogom.

A különbség az, hogy elválasztom az iránta érzett szerelmet az aktuális nő iránt érzett szerelemtől, és elfogadom, hogy az első már elmúlt, és a jelenlegit kell megbecsülni. Nem látok bele többet, mint ami, így nem vagyok boldogtalan sem.

2011. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Miért vagyok hülye pi.csa? Megbecsülöm, szeretem, mindent megteszek érte. Pont ezért akarszt ki, hogy nem tudom úgy szeretni, ahogy megérdemli.
2011. szept. 22. 11:01
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert mindig a sz@r kell vissza. A régi, ami f@s volt...miért nem mész vissza hozzá?? Majd most tutti megbecsül már.
2011. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell kapcsolat,nem kell egyikből a másikba ugrani,pihenni kell szakitás után elfelejteni exet,aztán keresni mást ,nem másik pasival felejteni az exet,ez kihasználás,előbb utóbb megérzi.
2011. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem, hogy kell vissza. Én szakítottam vele. Ő vissza akart kapni sokáig, de nem akartam. Nem szeretem már egyáltalán.

Annyi, hogy nem értem, miért nem érzem, azt a lángoló nagy szerelmet, amit vele éreztem az elején, hogy egy percet se bírtam ki nélküle és ha 6 órán keresztül csak ültünk egy padon, az is nagyon jó volt, stb.

2011. szept. 22. 11:08
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,sokaknak ellenszenves lesz az,amit most írok.

Ugyan ilyen helyzetben voltam már többször is mint Te, kedves kérdező.

Nekem is van egycsodálatos párom, aki értem szabályosan rajong.Ennyire még nem szeretett senki.Én nem érem ezt a rózsaszín ködöt, de szeretem, tisztelem és ragaszkodom is hozzá.

aZ ez előtti kapcsolatom után döntöttem, el, hogy soha többet nem én leszek az úgymond rajongó fél,mert az mindig sokkal jobban ki van szolgáltatva.Leszek a megalkuvó.Így sokkal objektívebben tudom kezelni a kapcsolatot és finoman korrigálni a hibákat ha szükséges.Egy idő után a hatalmas szerelem elmúlik és lesz belőle szeretet és ragaszkodás.Akkor miért ne indíthatnánk így a dolgot.Szerintem a páromnak is sokkal jobb így.Ebből ő semmit nem vesz észre.Megbecsülöm a munkáját, gondoskodok róla maximálisan.Soha nem veszekszünk.Mondjuk nekem néha hiányzik az a bizonyos mindent elsöprő szerelem, de többet ér nekem az, hogy tudom, hogy mellette biztonságban vagyok( érzelmileg és fizikailag) és így a maximumot tudom nyújtani minden téren.Néha engem is furdal a lelkiismeret,hogy miért nem tudom őt annyira szeretni, mint ő engem, de azt hiszem megtaláltam azt, aki mellett meg tudok maradni egy életen át.

2011. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hú nagyon félreéretettétek. 1 év telt el a szakítás után, és szakítás előtt már jó félévvel nem szerettem. Szóval nem kellett semmit se felejtsek, főleg nem a párommal próbáltam felejteni őt, mert akkor már az exet rég nem szerettem.
2011. szept. 22. 11:09
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Mindig van egy szerelem, ami sokkal erősebb a többinél. Pech, hogy az nem jött össze.
2011. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Még mindig az exedröl prédikálsz,,hangolodj a mostani a kapcsolatodra..vagy hagyd ott öt mert szerencsétlen nem érdemli meg hogy vele vagy közben meg te azon agyalsz hogy az exed mennyire szeretted.Senkit nem érdekel az exed..
2011. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!