Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelőtlenség úgy babát...

Felelőtlenség úgy babát vállalni, ha nem tudok bébiszittert fizetni előreláthatólag és a család sem akar majd vigyázni a gyerekre, ha mondjuk beteg és nekem dolgoznom kell?

Figyelt kérdés
Szekálják az embert, hogy szüljön, mert kifut az időből, de amint terhes lesz, magának csinálta, nem a nagyszülőknek. Vagy lehet úgy gyereket vállalni, hogy lesz valahogy?

2013. okt. 4. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
a kislányom 14 hónaposan ment bölcsibe, én meg vissza az egyetemre, és dolgozni, ha beteg volt, táppénzre mentem, ha elfogyott a táppénzem, összebarátkoztam pár anyukával, és felváltva vigyáztunk egymás gyerekeire, ki-mikor ért rá, nem egy lehetetlen dolog...
2013. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez ilyen, reménykedni kell hogy a munkáltató tolerálja. Ha nem, akkor munkakeresés.


Nekem 4 hete jár bölcsibe a lányom: 1 hetet volt itthon láz miatt, 1,5 hetet hányás-hasmenés miatt, most pedig már 4 gyerek lett bárányhimlős, valószínűleg azon is átesik heteken belül. Eddig szabadságon voltam, de hétfőtől munka.


Én mondjuk szerencsés helyzetben vagyok a férjem miatt, ő tud itthonról is dolgozni és táppénzre is eljönni, a munkáltatója nagyon rugalmas. Ennek ellenére az én anyai szívemnek jót tenne, ha az első betegebb napokat vele tölthetném, és aztán ha már jobban van akkor lenne vele itthon az apja.

2013. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én zöld kezet adtam mindenkinek.
2013. okt. 5. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!