Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ciki dolog édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki dolog édesanyám menyecskeruháját felvenni az esküvőmön?

Figyelt kérdés
Sokat kerestem menyecskeruhát, de sehogysem találtam olyat, ami tetszene. Egy része túl bális ruha, a másik része pedig túl merész. Én azt a menyecskés, pimaszos, de nem túl kihívó ruhát kerestem. Erre édesanyám egyik nap elővette a saját menyecskeruháját, és egy ki átalakítással egyszerűen tökéletes lesz. Nekem nagyon megtetszett. A kolléganőim szerint azonban nagyon égő lesz egy majdnem 40 éves ruhában odaállni. Szerintük azt fogják gondolni a vendégek, hogy sóherok vagyunk. A ruhán nem látszik meg a 40 év, mert édesanyám nem hordta (csak az esküvőjén), és nagyon vigyázott rá egészen eddig.
2012. júl. 5. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ciki, mostanság divat a retro
2012. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki,SŐT! Nagyon is jópofa dolog,hogy valaki a hagyomány szerint viseli..Régen amúgy ez volt a hagyomány. A lányok az anyjuk menyasszonyi ruhájában mentek férjhez amit már a nagy vagy dédnagyanyjuk is viselt.

Én a helyedben nem foglalkoznék a kolléganőddel.

2012. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, voltam már olyan rongyrázós esküvőn, ahol a menyasszony az anyukája egykori menyecskeruháját vette fel menyecskeruhának. És ráadásul ilyen kalocsai vagy milyen mintás volt, pedig ez több éve volt, amikor ezek nem is voltak divatban.
2012. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Megmutatod?
2012. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs róla képem, de megpróbálom leírni, hogy kb. hogyan néz ki.

Piros alapon fehér pöttyös, kicsi ujjal. A nyaka eléggé zárt, azt szeretném egy kicsi átalakítani. A dereka karcsúsított, egy szalag van hozzá, amit oda lehet kötni, és térdig ér. Olyan kis pörgös, testre simuló.

2012. júl. 5. 19:11
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ha neked tetszik és jól is állna, akkor vállald be, ne törődj más véleményével.

Teszel majd fel képet, amikor a nagy napon viseled?


A héten láttam a neten, hogy egy menyasszonyi ruhát 3-an viseltek a családban. A nagymama vette meg az esküvőjére (talán a 60-as években lehetett, nem emlékszem), majd a lánya és az unokája is viselte a nagy napon.

2012. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

1: azt veszel fel, amit te akarsz, ami neked tetszik

2: nem lesz a ruhára ráírva, hogy anyukád is ezt hordta a maga esküvőjén

3: szerintem tök jópofa dolog lenne, akár még a fehér ruhát is el tudnám képzelni, hogy abban esküdjön valaki amiben az édesanyja, szerintem ez szép dolog

4: ha valaki emiatt sóhernak tart, hát ez van, sz.rni rá magasról

2012. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nem, dehogyis

a régebbi ruhák szerintem sokkal jobban néztek ki

a mostaniak közül a legtöbb tizenkettő egy tucat

2012. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép dolog!

Ha jól érzed magad, akkor egy percig ne gondolkozz rajta!

A kolléganőd enyhén szólva anyagias lehet, ha ilyen indokkal próbál lebeszélni egy ilyen becses gesztusról!

Ezzel azt is hangsúlyozod, hogy mennyire fontos a családod!

És gratulálok a házasságkötéshez! :)

2012. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Van olyan hogy én is felveszem édesanyám ruháját, mert divatba van! :)
2012. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!