Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg ha más a...

Hogy oldjátok meg ha más a bioritmusotok, egyikőtök reggel pörög másik meg este friss?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 00:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor az a probléma, hogy az eltérő bioritmus miatt nehézkes a szex? Ezt szerintem úgy lehetne megoldani, ha megtanulnád félretenni magadban az érdeklődéseidet esténként 40 percre. Úgy értem, reggel azért nem lehet veled szeretkezni, mert alszol, este meg azért nem, mert valami más nagyon érdekel.


Esténként szerintem hunyd be a szemed, tegyél egy képzeletbeli sétát, és egy helyen pakold le az összes tennivalódat, ami megzavarná a figyelmedet. Aztán 40 percig összpontosíts csak a társadra. Utána ő el tud aludni, te pedig vissza tudsz térni a teendőidhez.

2013. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:)
2013. nov. 13. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!