Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Horkol a feleségem rettenetese...

Horkol a feleségem rettenetesen, én reggel 4.30-kor kelek, nem pihenem ki magam. Azt mondja, mit csináljak? Kis házban élünk, nem tudok másik szobába átmenni, tényleg mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokféle megoldás van erre, vannak ilyen kis orra pakolható kütyük, vagy csuklóra szerelhető akármik, ezeket a neten bizotsan megtalálod, és végső soron ott van a műtét. És amíg meg nem oldódik a probléma addig füldugó.
2008. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
meg a horkolásnak lehet szervi oka is,úgyhogy el lehet vele menni fül-orr-gégészhez is, aki szerintem fog tudni tanácsot adni
2008. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó,nekem csak az segített!!!
2008. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hirtelen megoldásként a füldugóra voksolnék. Teljesen süket nem lesz tőle az ember, pl. hangos ébresztőórát meghallja, de a külső zajokat remekül kiszűri. A patikában 100 ft körül lehet egy párral venni, van többféle, de erre a célra a narancssárga színű ún. "zajdugót" szokták javasolni.

Persze érdemes kivizsgáltatni a horkolás okát.

Addig is, segíthet, ha a horkoló ember nem a hátán fekszik! Akkor a legrosszabb! Vigyázni kell, h ne ebben a pozícióba aludjon el, hanem pl. oldalt fekve. HAmár horkol, és Ön felébred, óvatosan oldalra kell fordítani az alvó embert. Vagy ha halkan szólunk neki, félig felébred, és akkor egy ideig abbahagyja.

Sok szerencsét! :)

2008. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek!

Kedves utolsó válaszoló! Nagyon kedves, együttérző volt a válaszod. Vettem füldugót, narancssárgát, és végre aludtam egy jót!:))

2008. szept. 17. 21:49
 6/7 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező. 30 éves nő vagyok és még soha nem aludtam horkoló ember mellett. De aztán megismerkedtem a párommal, aki iszonyatosan horkolt.

Nem tudom, hogyan viszonyul a kedves neje ehhez a dologhoz, nem kellemetlen- e beszélni neki erről..., de mi megbeszéltük és megtaláltuk a számunkra ideális megoldást.

Gyógynövény boltban illetve gyógyszertárban beszerezhető egy Adenol nevű csepp. 15 féle gyógynövény keveréek, kellemes mentolos illatú. Használati utasítás szerint alkalmazva nekünk bevált.

Már 10 hónapja boldogan alszunk egymás melett.

REmélem segítettem.

2008. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom:))
2008. okt. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!