Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleség egy félreértés...

Ha a feleség egy félreértés miatt elköltözik és válással fenyegetőzik, akkor a férj részéről megcsalás, ha lefekszik valakivel?

Figyelt kérdés
Miután kiderült, hogy tévedett és visszaköltözik a feleség, jogosan haragszik a férjére, ha az elmondja?
2013. aug. 21. 15:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

igen!

Hamar túllépett az asszonyon és mást húzogatott ahelyett, hogy kapcsolatot hozott volna helyre!


mondhatnánk úgyis hogy alig várta, hogy kilépjen a feleség az ajtón!

2013. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de nem kellett volna elmondanod, csak bántásnak szántad és ez viszont a valódi csalódás alapja lehet. Ha csupán a szexért tetted volna, nem mondod el, de még odaböktél...
2013. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Ez volt a büntetés, amiért nem hitt nekem, amikor igazat mondtam. Egy feleségnek kötelessége bízni a férjében és mellette állni jóban rosszban, erre esküdött. Persze ez fordítottan is igaz. Ha nem teljesíti a kötelességét, hát válallja a következményeket. Szerintem ez így működik.
2013. aug. 21. 15:14
 4/36 anonim ***** válasza:
99%
Remélem a feleséged,elhagy végleg!!!!
2013. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Igen...


Az ilyen aljas "büntetések" pedig maximum középiskolában, jöhetnek szóba, nem komoly kapcsolatoknál...


Nem jobb, mintha a félreértés nem lett volna félreértés..

2013. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

jóban rosszban erre esküdött ugye... de te nem esküdtél ezek szerint meg hűségre???? Vagy ha ő elment akkor miért ne dughatnál félre...

szép logika

2013. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó kommentedre reagálva:


Nem "kötelesség" bízni, hanem azt a férjnek KI KELL ÉRDEMELNIE, ha eljátszod, akkor már szinte lehetetlen visszaszerezni a bizalmat.

A kis büntetéseddel pedig csak alátámasztottad, hogy nem lehet benned bízni...

2013. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

Így működik?


Hát akkor végleg eljátszottad a bizalmát, akkor ennek ts is vállald a következményét.


És a félreértés tárgya mi volt?

2013. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Az apja azt hazudta, hogy megvertem és hitt neki! Még tanuskodott is ellenem, hogy mennyire utálom az apját! Örülhetne, hogy nem jelentem fel rágalmazásért, de ő inkább duzzog!
2013. aug. 21. 15:23
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, ha a feleséged ebben nem téged pártolt és járt utána ez a kapcsolat amúgy is kuka utca...

Az a hab a tortán, hogy ő elköltözik Te meg rögtön mással vagy :)


kibékültök néhány hónap múlva mind a kettőtök a legszemetebb ember lesz a másik szerint és viharosan ajtó csapkodva szétmentek és válni fogtok!

2013. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!