Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a férjeteknek,...

Ti elmondanátok a férjeteknek, vagy lerendeznétek magatokban?

Figyelt kérdés

Boldog házasságban élünk, persze voltak problémáink, de mindig sikerült megoldani őket. Van egy gyönyörű kisfiúnk is. Fél éve messze dolgozik a férjem és keveset találkozunk. A munkahelyemen van egy férfi, akivel mostanában úgy alakult, hogy elég sokat beszélgettünk, és úgy érzem, hogy egy kicsit belehabarodtam. Álmodok vele, sokszor eszembe jut, ilyenek. Tudom, hogy a férjemmel akarom leélni az életem, és eszem ágában sincs megcsalni, sőt, tudatosan kerülöm, amióta észrevettem magamon a "jeleket". Szóval túl fogom tenni magam rajta, gondolom közrejátszik az is, hogy egyedül érzem magam.


Ti elmondanátok ezt a férjeteknek, hogy van ilyen, vagy szépen csendben elrendeznétek magatokban? Nem szeretném felhúzni, vagy azt, hogy ideges, bizalmatlan, feszült legyen távol, hogy mi lesz és rámenjen a házasságunk. Viszont úgy érzem, hogyha nem mondom el, akkor már titkolózás van benne, ami közel áll a megcsaláshoz. Vagy nem?



2013. aug. 18. 20:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* mármint a férfit kerülöm a munkahelyemen, kerülöm, hogy kettesben maradjunk, vagy sokat beszélgessünk.
2013. aug. 18. 20:59
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mondám el.
2013. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Férjedet feleslegesen húznád fel. Rendezd le magadban.
2013. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én nem mondnám el,pont amiatt amiket leírtál! Ne azzal teljenek a napjai,távol tőletek,h azon aggódik,mit fogsz tenni a háta mögött! Gondolom így is elég rossz neki,h nincs olyan sokat veletek. Ezt rendezd le magadban! És ennek még semmi köze a megcsaláshoz! Aki azt mondja,h egy hosszú párkapcsolat alatt,sose lángol fel valaki más iránt,az hazudik! Nem te vagy az egyetlen ezzel a problémával,de ahogy jött,el is fog múlni!
2013. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez egy pillanatnyi fellángolás, ami majd elmúlik.

Mindaddig, amíg nem akarsz többet, addig szerintem rendezd le magadban és ne mond el.

Ha elmondod, úgyis féltékeny lesz a férjed, azt hiszi majd, hogy akarsz valamit tőle, esetleg meg akarod csalni, csak felesleges balhé lesz belőle.

Ha azonban úgy érzed, hogy többet érzel vagy akarsz ettől a férfitól, az már más. Akkor már ok egy beszélgetésre a férjeddel.

2013. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs férjem mert pasi vagyok de szerintem ne mondd el neki,rendezd le magadban a dolgot. A fizikai vagy lelki magány néha elgyengiti az embert,túl kell lépni rajta.
2013. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy akarnék tőle többet, hanem egyszercsak azon kaptam magam, hogy keresem a társaságát, vágyom arra, hogy beszélgessünk. Aztán, ahogy magamon észrevettem, azt is láttam, hogy ő is így van vele. Akkor éjjel vele álmodtam, hogy együtt vagyunk...úgy. És akkor döbbentem rá reggel, hogy ezt le kell zárni.
2013. aug. 18. 21:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Beszeld meg egy baratnoddel, akivel lehetsz oszinte. Igy megkonnyebbulsz egy kicsit es lezarhatod magadban a dologt. Ilyen megesik az emberrel. Tul kell lepni rajta. Ha mar lecsengett a dolog, helyreraktad magadban, akkor elmondhatod neki.
2013. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt velem, csak én a főnökömmel álmodtam vadakat hónapokig. Férjemnek említettem, ő annyit reagált, hogy "láttam, jóképű pasi, ha lány lennék vagy meleg, én is biztosan vele álmodnék". Ott elröhögtem magam és többet nem álmodtam vele.

Fura az emberi agy :)

2013. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Válaszom: Szerintem ne mondd el. Felesleges idegeskedés lenne belőle.


Off: Tök jó,hogy normálisan próbálod megoldani és orvosolni a helyzetet és nem dúlod fel a házasságodat egy kalandért,ahogy ezt sokan tennék! Vannak még értékes emberek!

2013. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!