Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal a férjem,...

Szerintetek megcsal a férjem, vagy igazat mond?

Figyelt kérdés

Két hete átjöttem anyukámhoz a 3 éves lányommal. Most kezdek lenyugodni és átgondolni a dolgokat. Az elmúlt időszakban rengeteg olyan jel volt, ami arra utal, hogy titkolózik és más utakon jár. Pl. barátokkal voltunk és meg akartam mutatni egy fényképet nekik a telefonján. Akkor láttam, hogy zár van rajta, ami eddig nem volt (mindig is "szabad bejárásunk" volt a másik telefonjába), kértem, hogy mondja meg a kódot, és nem mondta meg, hanem kinyitotta. Hazamentünk, kérdeztem, hogy miért nem mondja meg, közölte, hogy az az ő magánszférája, semmi közöm hozzá. A facebbok jelszavát is megváltoztatta. 2 hónapja elutazott egy hétre munkaügyben. Később egy kollegája és jó barátja nem is tudott erről - azzal magyarázta, hogy ehhez a barátja munkakörének nincs köze. Aztán pár hete közölte, hogy elutazik valami motoros találkozóra, mert kell neki a kikapcsolódás. utánanéztem, és a találkozó előtt 2 nappal utazott el. Ez volt az utolsó csepp. Ő persze mindent tagad, és ki van akadva, hogy ezzel gyanúsítom. Sokminden apróság volt még (pl. elkezdett edzeni járni hetente 4x). Most eljöttünk, hogy átgondoljam a dolgokat.


Ha ennyire tagad, lehet, hogy igazat mond? Vagy most mi legyen? nagyon össze vagyok törve.



2013. aug. 18. 22:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
4%
Nem csal meg igazat mond feriaknál elöfordul az ilyen.
2013. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem titkol valamit
2013. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez sokkal inkább emlékeztet kapuzárási pánikra mint megcsalásra, ha lenne valakije akkor valószínűleg hetente vagy még többször eljárna. Persze azért a helyedben leülnék vele beszélgetni és megkérdezném, miért ez a hirtelen változás? Lehet, hogy teljesen másról van szó, nem nőről. De persze te ismered őt jobban, így kívülről, ennyi infóval elég nehéz lenne egyértelműen megmondani megcsal-e vagy sem. Sok év után nekem is volt hogy megváltoztattam a jelszavaimat, mert úgy éreztem már nincs "én" csak "mi" a kapcsolatban, szerettem volna egy kis magánszférát ami csak az enyém, de ettől még nem léptem félre.
2013. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem így volt, és utána változtatott, az gyanús.

A többi történés is ezt igazolja. Szerintem van valakije.


Az más dolog, hogy soha, semmilyen párkapcsolatban nem mondom meg a telefonkódom, FB és egyéb jelszavaimat. És persze viszont sem várom el.


N

2013. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
30 éves...nem hiszem, hogy kapuzárási pánik lenne. Amúgy minden héten vannak ilyen elmegyek valahova egyedül dolgai. Meg ez az edzés is...
2013. aug. 18. 22:22
 6/14 anonim ***** válasza:

itt csak találatni tudunk..

Vele kellene beszélned. higgattan.

2013. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor mondja el, hogy mit csinált motorostalálkozó helyet... Szóval mi lehet annyira rossz, hogy akkor sem meri bevallani, amikor megcsalással vádolod? Én leültetném, hogy adjon mindenre egyenes választ, mert ez így együtt tényleg nagyon gyanús, de nincs bizonyítékod.


Én mindenképp megpróbálnám kideríteni a helyedben teljesen biztosra, hogy mi folyik, mert mégsem rúgnék fel egy házasságot gyerekkel, amíg nem jelenthetem ki 100%-ra a bűnösségét.

2013. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem megcsal. Ilyen a többség. Keress egy rendeset.
2013. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 AeonFLUX ***** válasza:
87%
Ajjaj, tuti, hogy megcsal.
2013. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Tiszta víz. Nagy a tét, mert ott a közös gyermek!
2013. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!