Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom volt élettársa felajánlo...

Párom volt élettársa felajánlotta, ha megszületik a gyerekünk akkor segít a gondozásban. Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen hagyta el a párom, akkor még én minden voltam csak jó nem. Nem tudom nincs e valami hátsó szándéka. Mit tegyek?
2013. okt. 13. 10:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem éljetek hármasba, te úgyis ezt szeretnéd. :)

"Adott babaruhákat is. Anyámra nem számíthatok, páromnak pedig csak az apja él már."

Igen, fogadd pótanyunak! :) Ha meg néha majd a párod mellett találod az ágyban, akkor hidd el, csak azért tette, hogy felmelegítse, mert fázott szegény. :)

Remélem, ez tényleg kamu kérdés, mert amúgy mindhárman fájdalmasan hülyék vagytok... szegény gyerek...! :D

2013. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt gondolod, hogy egy nő, akitől elvetted a pasiját és gyereket szülsz neki, önzetlenül segíteni fog?

A nem olyan régen hagyta el dolog mit jelent? Remélem nem azért, mert nálad meg jön a baba. Én próbálnám kizárni az életünkből, nemhogy a gyerekemet rábízni. Különben is, ő hárommal kell, hogy boldoguljon, nekem meg csak 1 lesz.


Ha meg úgy érzed nem bírsz el vele, akkor miért vállaltátok?

A kisfiam születése előtt nem láttam közelről csecsemőt (csak 1-szer). Se rokon, se barátnő nem szült előttem. Anyukám meg már elég régen, de akkor még kézzel mosták a textilpelenkát, nem várhattam, hogy ő fogja nekem megtanítani, hogy működik a Libero, meg mit kenjek a fenekére.


Azért van a védőnő, hogy segítsen. Azért van internet, hogy az ember utánanézzen annak, amit nem tud. Nem mondom, hogy olyan könnyű első gyerekes anyukaként, de én a világért sem bíztam volna ezt másra.

A ruhát meg elvből sem fogadtam volna el. Egy olyantól nem, akitől valami fontosabban kaptam/vettem el.

Ha olcsó ruha kell, nézz szét turiban, vagy vegyél használt ruhacsomagot a neten.

2013. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, ne már... ismerjük már fel a tinikék provokatív(nak szánt) kamukérdéseit. Jót nevettem, kreatív leányzó írta ki. :D
2013. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
miért mi a szart kell kenni a gyere seggére?
2013. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Én nem engedném meg.És még a páromat se lássa .Ne menjen el hozzátok minek?Ennyire ráér?Ez csak ürügy.Egy normális nő miután szakít a párjával nem keresi újra a kapcsolatot de ha a pasi normális visszautasítja.

A gyereknevelésbe meg majd belejössz.

2013. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves intelligens 46%-os válaszoló! Szart biztos nem kell a gyerek fenekére kenni, mert van rajta elég pelenkázás előtt. De tudod nagy választék van ám a fenékre kenhető dolgok között, és egy lelkiismeretes anyuka bizony gondolkodik, főleg az elején. Vannak babák, akiknél a hintőpor jön be, vannak akiknél a popsikrém, az én gyerkőcöm bőre annyira érzékeny volt, hogy csak a Sudocrem-től nem pöttyösödött ki.


Tegnap volt egy kérdés, hogy letiltottak-e már innét. Hát szomorúan tapasztalom, hogy nem. Légy szíves ezentúl kímélj meg mindet az értelmes válaszaidtól, mi itt általában segíteni próbálunk másnak, vagy szimplán megírjuk valamiről a véleményünket, nem az a cél, hogy mást ingereljünk.

2013. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
az exek sosem jószándékúak!!!! csak megakarja mutatni hogy jobb nálad, lassan minden nap menni fig...még a végén oda is költözik... és a.párod szabad préda lessz :) kedvesen köszönd meg a segítségét és mond hogy megbirkózol vele egyedül is, ügyes vagy. had lássa hogy jobb vagy nála és még a pasid is büszke lessz rád. :) hanyagoljátok az exeket mert az tabu! hajrá!!!
2014. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!