Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom volt élettársa felajánlo...

Párom volt élettársa felajánlotta, ha megszületik a gyerekünk akkor segít a gondozásban. Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen hagyta el a párom, akkor még én minden voltam csak jó nem. Nem tudom nincs e valami hátsó szándéka. Mit tegyek?
2013. okt. 13. 10:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg minek teszed fel a kérdést? Igen, fogadd el a segítségét.


Azért mondjuk elég furcsa, hogy a gyerek apjától nem várod el mert "én vagyok az anyja", de egy vadidegen nőtől, aki ráadásul utál téged, igen.

2013. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem azért ajánlotta fel az ex, hogy visszaszerezze a párod, vagy legalábbis megcsaljon vele. Így te is megtudnád, milyen amikor van közös gyerek de a párod mást d.g.
2013. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Azonnal utasítsd el és semmit ne fogadj el tőle.
2013. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én ezt. Szerintem te megerősítést vársz, mert be vagy tojva, és igenis el akarod fogadni a segítséget. De minek? Nekem se volt semmi segítségem, ahogy még sok-sok újdonsült anyukának, mégis megoldották. Nem hiszem el, hogy nincs benned para amiatt, hogy az ex majd ott babázik meg gügyög a férjed előtt tettetve a szépet. Áh... Csinálj, amit akarsz, aztán majd gyere segítségért ide vissza. u_u
2013. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
23%
A te
2013. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
64%

Az öreg kandúr lecserélte az idősödő mosógépét tranzisztorosra...azt kiderül, hogy az meg nem működik... lesz itt nemulass...

Temiattad mentek szét?

2013. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda család ez... :'D Egy apa, aki már előre láthatóan nem egy "mintaapa", enyhén fogalmazva, te meg ilyen retardált kérdéseket teszel fel arról, hogy a párod exe, akinek egyébként 3 gyereke van a párodtól, segíthet-e majd neked a kisgyereked fürdetésében meg pelenkázásában. Ez olyan megható. Biztos boldog család lesztek!
2013. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs aki segitsen miért vállaltál gyereket?


vagy már eleve igy tervezted?


édesem szeretnék gyereket, meg tudjuk oldani a volt párod megigérte hogy besegit.

2013. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát,kedves kérdező ne haragudj,de nekem ez nagyon bizarr!Elképzelni nem tudom,hogy a páromnak az exe ott legyeskedjen a kisbabám,vagy a családunk körül!Másrészt a gyereknek,te vagy az anyja,a párod pedig az apja.Mindketten ugyanolyan fontos szerepet fogtok majd betölteni a picur életében,aki nem egy tulajdon,tehát nem lehet kisajátítani.Nekem speciel a szívem szakadna meg,ha a babám és az édesapja között nincs jó kapcsolat,nemhogy még áldásomat is adjam erre...Harmadrészt meg ezt " a párom nem egy babázós típus,tehát nem lesz segítségem" dolgot sem értem.Rendben,ha nem akarja,nem kell tisztába raknia,vagy fürdetnie,mert erőltetni úgyse lehet,na de a babázás nemcsak ebből áll,ha játszik vele,fogja az ölében az már segítség.Ha meg még ennyit sem hajlandó,akkor elgondolkoznék kinek szülök gyereket...
2013. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

" Párom soha nem volt az a minta apa."


De azért te gyereket szülsz neki, ráadásul nyilván valami gyíkfingnyi hosszúságú párkapcsolatba, mivel nemrég még a gyerekei anyjával élt. Frankó ő is, és te is, megérdemlitek egymást! Látom, ő a gyerekgyártáshoz ért, a gondoskodáshoz kevésbé. Miért nem tart mindjárt 3-4 feleséget együtt, aztán ő verhetné a farkát, ti meg közösen nevelitek a gyerekeket?

2013. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!