Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónap alatt még nem mutatott...

8 hónap alatt még nem mutatott be otthon, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Eddigi kapcsolataimban pár hét után már megtörtént a bemutatás a szülőknek.

A párom azt mondta, hogy rossz körülmények között élnek nem szeretné, hogy lássam. Ezért még sosem voltam náluk. Mindig ő jön hozzánk. Én már bemutattam az összes rokonomnak. Nem nagyon szeretem feszegetni ezt a témát, mert mikor beszélgettünk róla eléggé érzékenyen érintette. Úgy vettem észre, hogy szégyenli azt, ahol él. Én úgy gondolom, hogyha két ember hosszútávra és komolyan tervez alapvető dolog, hogy megismerjük egymás családját. Mit gondoltok erről a helyzetről?


2013. okt. 13. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nákunk is fél év körül mutattam be, és csak azért mertő akara.

Nyíltan megmndta, hogx mi lenne ha 2 hét múlva elmennénk hozzánk, és megismerné a szüleimet.

Egyszerűen nem akartam bemutatni, ennyi...


Azóta már házasodunk, gyakran isntalálkozik a szüleimmel

2013. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha ez az oka, akkor találkozhattok semleges helyen, városi rendezvényen, vagy kiránduljatok valahová a szülőkkel. A lényeg, hogy ismerd őket. Lásd, hogyan viselkedik velük. Sok mindent megmagyaráz, ki hogyan bánik a szüleivel. Szégyellni nem kellene őket, főleg a helyet, ha szegények is, attól még lehetnek tiszták, rendes emberek.

A barátait is ismerd meg, ha hosszú távra terveztek!!

2013. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy van másik családja is, és nem is tudna hova vinni...
2013. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok meg a szüleit vacsorára vagy valami programra, ahol lehet beszélgetni.
2013. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te írod, hogy a párod azt mondta: rossz körülmények között élnek, nem akarja, hogy lásd.
2013. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy nem akarja, hogy tud van felesége és gyereke is.
2013. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vittem a barátomat nagyon sokáig hozzánk. Nagyon megalázó, hogy "Látod, ez az a matrac a padlón, ami aludni szoktam. És abban a dobozban tartom a ruháimat. Ezen a szakadt széken ülve szoktam írni a házimat, a pincéből guberáltuk." És ettől még egy ember lehet tiszta, de sokszor ecet sem volt a takarításhoz, nem hogy valódi tisztítószerek vagy mosópor.

Szerintem ne feszegesd a dolgot. Általánosságban úgy van, hogy aki ilyen csóró, az nagyon nehezen talál párt, már csak azért is, mert ettől gátlásossá válik az ember.

A szülőkkel nem csak otthon lehet találkozni, talán van valami rendezvény, ahol összefuthattok.

2013. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Most viccen a fantáziáláson kívül: az egyik ismerősömmel tényleg megtörtént, hogy a pasi már családos volt, és ezért nem vitte el bemutatni.

Két évig jártak, és Pesten dolgozott az ismerősöm, és a pasi is. (valahonnan keletről jött ide melózni)

Béreltek egy közös albérletet, minden szép és jó volt. Aztán bizony kiderült a rácról, hogy van egy felesége, aki a szakításukkor 6 hónapos terhes volt már. Gratulálok.

Biztos vannak olyan emberek, akik képesek ennyire kettős életet élni, és sajnos mindig akad olyan is, akit könnyen át lehet vágni.


Úgyhogy erőltesd csak azt a találkozót, jól írta valaki, hogy lehet semleges helyen is.

2013. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a körülményeket szégyellni, az abszolút meg tudom érteni, mert én is ezért húztam-halogattam régen a szüleimnek való bemutatásokat. Egy rendes ebédlőasztalunk nem volt, ahova leülhetett volna 4-5 ember megenni egy ebédet. Aki ezt nem élte át, fogalma sincs róla, milyen kínos és dühítő a szerelmed előtt, aki előtt nyilván szeretnéd a lehető legjobb színben feltüntetni magad. Persze, nem az anyagiak számítanak meg nem a lakás állapota, de azért ez valamilyen szinten téged is reprezentál, mégha nem is tehetsz róla, akkor is. Én épp ezért úgy "találkoztattam" a barátommal a szüleimet, hogy volt egy családi rendezvény egyik rokonomnál és oda vittem el ebédre. Kérd meg te is őt, hogy hívjátok meg a szüleit ebédelni valahova. Ha ettől is ódzkodik, akkor nemcsak a lakást szégyelli, hanem mást is rejteget vagy téged nem akar vállalni.
2013. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szívesen mutatom be az épp aktuális partnerem otthon, de nem az anyagi helyzet miatt. Nekem a szüleimmel van problémám, nem tudnak normálisan beszélni egymással. A faterom alkoholista, az anyám idegbeteg, így senkit nem teszek ki ennek a stressznek szívesen, épp elég nekem állandóan ebben lenni.
2013. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!